• Головна
  • Імплантація та протезування зубів: що краще обрати?
Новини компаній
17:28, 22 грудня 2020 р.

Імплантація та протезування зубів: що краще обрати?

Новини компаній

Втрата зуба або декількох - це не тільки естетична проблема. Результатом можуть стати й інші негативні зміни для ротової порожнини, кісткової тканини. Тому, проблему відсутнього зуба потрібно вирішувати якнайшвидше - за допомогою імплантації або протезування. Обидві методики використовуються на даний момент, але що краще обрати? Якщо вам потрібно протезування зубів в Тернополі - можна тут ознайомитися з особливостями процедури, її відмінністю від імплантації.

Чому тривала відсутність зубів – це шкідливо?

Якщо був втрачений навіть один зуб, це стає серйозною проблемою для ротової порожнини. З'являються негативні зміни: навколо місця, де раніше був зуб, починає розсмоктуватися кісткова тканина щелепи. Тому зволікання може призвести до того, що стане неможливо поставити імплант. У такому випадку вдаються до методик нарощування кістки. І тільки після цього встановлюють новий зуб. Протезування зубів в Тернополі можна тут зробити – і впоратися з цією проблемою.

Ще один фактор - при відсутності зуба інші з ряду починають поступово зміщуватися, закриваючи дефект. В результаті збільшуються проміжки між ними, зуби викривляються. Зубний ряд не просто отримує непривабливого вигляду. Він також порушується, через що між зубами частіше застряє їжа. А це - підвищений ризик утворення карієсу.

Від відсутності зуба страждає і скронево-нижньощелепний суглоб - суглобові поверхні не так добре прилягають один до одного. В результаті змінюється прикус, напружуються м'язи, з’являється головний біль.

Якщо мова йде про відсутність передніх зубів, це безпосередньо впливає на дикцію, при розмові розбризкується слина. Відсутність корінних призводить до появи запалих щік, травмується слизова. І, звичайно ж, відсутність зуба або декількох - це психологічні проблеми, адже людина комплексує: намагається менше говорити і посміхатися.

Протезування та імплантація: відмінності

Протезування зубів здійснюється за допомогою моста і обробки сусідніх зубів поруч з відсутнім. Міст складається з трьох коронок, але можуть бути й інші варіанти.

Складність протезування полягає в тому, що природою передбачена певна навантаження на кожен здоровий зуб і відповідне йому місце в щелепі людини. При мостовидному протезуванні з трьома коронками відбувається перерозподіл навантаження, яке спочатку призначалася для трьох здорових зубів на два вже оброблені, покриті цементом і коронками. В результаті вже оброблені зуби швидше зношуються.

Зараз найсучасніший спосіб відновити втрачені зуби - це імплантація. Зуб зовні на сто відсотків нагадує звичайний. Імплантація не потребує включення до процесу сусідніх здорових зубів – і це є її основною перевагою.

Якщо вам потрібна імплантація зубів в Тернополі, перейдіть за посиланням. А нижче ви дізнаєтеся, які переваги має дана процедура:

  • Не потрібно обточувати сусідні здорові зуби;
  • Здорові зуби не травмуються: не потрібно знімати з них емаль, видаляти нерви, для того щоб поставити міст;
  • Термін служби імпланта - 25 років;
  • Ніякого дискомфорту під час жування їжі і при будь-якій іншій навантаженні на імплант;
  • Немає відчуття чужорідного тіла;
  • Імплантація дозволяє вирішити таку серйозну проблему, як повна відсутність зубів у ротовій порожнині.

Таким чином, імплантація дозволяє вирішити проблему не тільки на рівні фізіології. Вона дозволяє повернути усмішці колишній привабливий вигляд, уникнути дискомфорту і переживань з приводу встановленого протеза. Але остаточний висновок про те, потрібно встановлювати протез чи імплант, робить стоматолог, виходячи із стану ротової порожнини пацієнта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#імплантація #протезування_зубів #Діамант #Тернопіль #стоматологія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...