• Головна
  • Для спорту та фізкультури на Рівненщині цього року передбачили більше коштів
11:30, 17 січня 2021 р.
Надійне джерело

Для спорту та фізкультури на Рівненщині цього року передбачили більше коштів

Для спорту та фізкультури на Рівненщині цього року передбачили більше коштів

68,9 млн.грн.загалом передбачено в обласному бюджеті для підтримки й розвитку фізичної культури та спорту на Рівненщині.

Так, на розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту закладено понад34 млн.грн.Зокрема, 14,6 млн.грн. – на утримання на навчально-тренувальну роботу комунальних ДЮСШ; 19,8 млн.грн. – на підготовку спортсменів школи вищої спортивної майстерності та фінансову підтримку ДЮСШ фізкультурно-спортивних товариств.

14,5 млн.грн. закладено в бюджеті Рівненщини на здійснення фізкультурно-спортивної та реабілітаційної роботи осіб з інвалідністю. Йдеться про утримання центрів фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю та реабілітаційних шкіл (12,5 млн.грн.), проведення навчальних зборів, змагань та спортивних заходів для осіб з інвалідністю (1,9 млн.грн.).

8,6 млн.грн. передбачено ще на два напрямки роботи в галузі фізичної культури і спорту: це підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність -  6,2 млн.грн., діяльність місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та проведення фізкультурно-масових заходів для населення – 2,4 млн.грн.

Майже6,7 млн.грн.планується спрямувати на проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

4,7 млн.грн.спрямовуються на фінансову підтримку регіональних та місцевих осередків всеукраїнських фізкультурно-спортивних об’єднань - для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи, фізкультурно-масових заходів для населення.

Загалом, якщо порівнювати видатки на галузь фізичної культури і спорту Рівненщини, то вона зросли майже на 9 млн.грн.у порівнянні з 2020 роком.

За матеріалами Рівненської обласної ради

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #спорт #фінансування #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...