• Головна
  • Для 239 сиріт Рівненщини знайшли нові родини
13:15, 13 січня 2021 р.
Надійне джерело

Для 239 сиріт Рівненщини знайшли нові родини

Для 239 сиріт Рівненщини знайшли нові родини

Торік 239 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування Рівненщини знайшли свої родини.

З них – 184 дитини передані під опіку та піклування, 32 влаштовані до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, 23 дитини усиновлено. У минулому році відбулися усиновлення ще 4 дітей, рішення про їх законність наберуть чинності у січні 2021-го.

«На Рівненщині – 1646 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. З них – 95,3 % влаштовані та виховуються у сім’ях громадян України. Варто відмітити, щороку на Рівненщині зростає кількість дітей, влаштованих до сімейних форм. Лише торік на місцевий облік із усиновлення взяли 47 дітей, з яких 38 влаштовані до сімейних форм та передані на усиновлення», - повідомив начальник служби у справах дітей ОДА Віктор Марчук.

Пріоритетом залишається й усиновлення. За минулий рік в області було зареєстровано 32 сім’ї кандидатів в усиновлювачі та створено одну прийомну сім’ю.

«Сім’ї виявляли бажання усиновити одну дитину віком до 3 чи 7 років. Проте банк дітей, які підлягають усиновленню, здебільшого поповнюється дітьми середнього та старшого шкільного віку або дітьми із багатодітних сімей. Тому служби області переорієнтовували родини на дітей молодшого/середнього шкільного віку та на сімейні групи дітей. У результаті були усиновлені 15-річна дитина, а також п’ять родин виявили бажання взяти по двоє дітей з однієї сім’ї», - додає Віктор Марчук.

В області є 52 прийомні сім’ї, в яких виховується 97 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також утворені 27 дитячих  будинків сімейного типу, у яких проживає 157 дітей.

У рамках децентралізації територіальні громади повинні активніше створювати служби у справах дітей. Це передбачено чинним законодавством щодо соціально-правового захисту дітей.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сім'я #родина #усиновлення #діти #новини #новини Рівного #новини рівненщини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...