• Головна
  • 4 мільйони з обласного бюджету Рівненщини спрямовано на медичну допомогу дітям
18:00, 26 грудня 2020 р.
Надійне джерело

4 мільйони з обласного бюджету Рівненщини спрямовано на медичну допомогу дітям

4 мільйони з обласного бюджету Рівненщини спрямовано на медичну допомогу дітям

Мова йде про фінансування обласної Програми «Діти Рівненщини на 2021-2023 роки». Вона спрямована на медичну допомогу дітям із вродженими і спадковими, орфанними захворюваннями, онкогематологічною паталогією, а також на лікування дітей з вродженим імунодефіцитом, ендокринологічними захворюваннями, муковісцидозом, хронічними гепатитами В та С, дитячим церебральним паралічем та розсіяним склерозом.

Передбачений обсяг фінансування з обласного бюджету складає 6,2 млн. грн. З них 1,8 млн. грн. – забезпечення онкогематологічного відділення «Рівненської обласної дитячої лікарні». Зокрема, на хіміопрепарати та супровідну терапію, а також 1 млн. грн. – на лікування хворих на гемофілію.

700 тис. грн. спрямовано на забезпечення хворих дітей на цукровий діабет та 200 тис. грн. на медичні препарати хворих на імунодефіцит.

Окрім того, 250 тис. грн. виділено на препарати імуномоделючої терапії дітей з діагнозом розсіяний склероз.

Нагадаємо, що на постійній комісії з питань охорони здоров’я, материнства ти дитинства депутати піднімали питання про фінансування хворих на орфанні захворювання. Так, голова комісії Юрій Білик просив виділити кошти на цю категорію хворих.

Тож в програмі передбачено на забезпечення стаціонарного лікування дітей хворих на муковісцидоз 1,2 млн. грн. та 500 тис. грн. – на забезпечення медикаментами хворих на ревматоїдний артрит дітей.

Окрім виділення коштів з обласного бюджету на виконання заходів передбачено фінансування з державного та місцевих бюджетів в сумі 9,2 млн. грн.

Цей проєкт рішення депутати затвердили в цілому – 61 «за». Однак, наразі на цю Програму з обласного бюджету Рівненської області на 2021 рік виділено 4 млн. грн.

Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #фінансування #допомога #діти #новини #новини Рівного #новини рівненщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...