![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
11:30, 22 грудня 2020 р.
Надійне джерело
У Вараській багатопрофільній лікарні новий керівник
![У Вараській багатопрофільній лікарні новий керівник У Вараській багатопрофільній лікарні новий керівник](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вараська багатопрофільна лікарня офіційно має нового керівника. 21 грудня 2020 року міський голова Олександр Мензул підписав контракт з Тетяною Іванівною Латишенко та призначив її на посаду директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараська багатопрофільна лікарня». Контракт укладено строком на 5 років.
Про це повідомляє прес-служба Вараської міської ради.
Тетяна Латишенко в серпні 2020 року була призначена головою комісії з реорганізації ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» та виконувала обов’язки керівника Вараської багатопрофільної лікарні. До цього займала посаду заступника начальника з медичної частини.
Свою місію, як директора лікувального закладу, новий керівник бачить в реалізації наявного потенціалу медичного закладу та виведення його на максимально конкурентоспроможний рівень.
Міський голова Олександр Мензул побажав сил та витримки Тетяні Іванівні і пообіцяв стабільну підтримку й співпрацю від міської влади.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 15 липня
10:51, 19 липня
4
11:25, 23 липня
13
13:07, 21 липня
19
live comments feed...