• Головна
  • Третій енергоблок РАЕС і надалі в ремонті
13:30, 18 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Третій енергоблок РАЕС і надалі в ремонті

Третій енергоблок РАЕС і надалі в ремонті

На енергоблоці №3 (ВВЕР-1000) триває 34 доба капітального планово-попереджувального ремонту. Перший канал системи безпеки після проведеного ремонту введено в режим чергування. Про роботи, які виконуються персоналом цеху з ремонту та техобслуговування реакторів(ЦРТР) енергоремонтного підрозділу(ЕРП) Рівненської АЕС розповідає його начальник Юрій Крупко.

- На енергоблоці №3 персоналом ЦРТР завершено розбирання реакторної установки. Фахівцями дільниці палива та перевантаження ЦРТР здійснено вивантаження палива з активної зони в басейн витримки. Після чого було виконано демонтаж внутрішньокорпусних пристроїв внутрішньокорпусної шахти (ШВК) реактора. Зокрема, силами служби контролю металу РАЕС проведено візуальний та ультразвуковий контроль корпусу реактора за допомогою центрального щоглового маніпулятора. Наразі виконуються роботи з капітального ремонту верхнього блока реактора, здійснюється заміна патрубків енерговиділення. Це - позарегламентні роботи, що реалізовуються за окремим технічним рішенням.

Персоналом дільниці транспортно-технологічного устаткування цеху із залученням інших підрозділів ЕРП виконується контроль та дефектація елементів реакторної установки. Залишилось завершити ремонт верхнього блока та провести його збирання. Паралельно персоналом лабораторії обслуговування систем контролю та управління верхнього блока цеху проводиться перевірка працездатності приводів та виконується заміна датчиків контролю енерговиділення.

На черзі - проведення монтажу та встановлення шахти внутрішньокорпусної в корпус реактора, завантаження ядерного палива в активну зону реактора, збирання реакторної установки та проведення гідравлічних випробувань. Також передбачено виконання робіт згідно з програмою контролю металу основного обладнання та трубопроводів», - прокоментував Юрій Крупко.

Фахівець наголосив також, що персонал цеху забезпечено інструментом та засобами індивідуального захисту. Усі роботи виконуються з дотриманням чинних карантинних обмежень. На поточну добу роботи здійснюються відповідно до встановленого графіка ППР.

За матеріалами прес-служби Рівненської АЕС

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #РАЕС #енергоблок #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...