• Головна
  • На третьому енергоблоці РАЕС ремонтують тепломеханічне устаткування
13:00, 2 грудня 2020 р.
Надійне джерело

На третьому енергоблоці РАЕС ремонтують тепломеханічне устаткування

На третьому енергоблоці РАЕС ремонтують тепломеханічне устаткування

На енергоблоці №3 Рівненської АЕС триває капітальний планово-попереджувальний ремонт. В ремонті – обладнання третього каналу системи безпеки. Виконуються операції за Програмою перевантаження ядерного палива в активній зоні реактора. Усі роботи проводяться відповідно до графіка. На часі про основні завдання розповідають фахівці цеху з ремонту тепломеханічного устаткування.

За коментарем заступника начальника цеху з ремонту тепломеханічного устаткування (ЦРТМУ) Андрія Денісова нині персонал цеху виконує планові завдання в частині ремонту усього тепломеханічного обладнання.

- В ремонті зараз перебуває обладнання системи технічної води невідповідальних споживачів, проводиться гідроочищення теплообмінних трубок конденсаторів турбіни та конденсаторів турбоживильних насосів, ремонт арматури, обертових механізмів, фільтрів та посудин. Відбувається процес розбирання обладнання з подальшою його дефектацією. Відповідно до робочої та додаткової програм проводиться механічна зачистка трубопроводів і обладнання. Персонал у повній мірі забезпечено засобами індивідуального захисту та спецодягом. Усі роботи виконуються й згідно з чинними карантинними обмеженнями, - прокоментував Андрій Денісов.

За словами заступника начальника цеху РТМУ Леоніда Сахнюка в капітальному ремонті перебувають парогенератори 3ПГ-1, 3ПГ-2.

- Персоналом дільниці з ремонту посудин та трубопроводів виконується зачистка трубопроводів продувки аварійно-живильної води, зачистка металу корпуса парогенератора 3ПГ-2 для проведення експлуатаційного контролю персоналом СКМ РАЕС. На 3ПГ-1 проводяться роботи з демонтажу теплоізоляційного покриття для подальшої підготовки металу корпуса і проведення його контролю. Фахівцями дільниці з ремонту, реконструкції устаткування, очищення поверхонь нагріву, металоконструкцій та системи локалізації аварій завершуються ремонтні роботи теплообмінного обладнання системи безпеки 3СБ-3, - підсумував Леонід Сахнюк.

За матеріалами прес-служби Рівненської АЕС

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #РАЕС #ремонт #енергоблок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...