Новини компаній
15:00, 8 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Дизайн інтер'єру Чернівці

Новини компаній
Дизайн інтер'єру Чернівці

Дизайн інтер'єру Чернівці

Дизайн інтер'єру Чернівці - послуги створення елітних інтер'єрів від дизайн студії Романа Москаленко. Наші фахівці працюють з зовсім різними інтер'єрами і абсолютно різного виду стилів, розробляючи дизайн інтер'єру котеджу, дизайн квартир, барів та елітних ресторанів.

Розробляючи дизайн проект інтер'єру, не залежно від оформлення стилів і призначення об'єкту, матиме місце розробка загальної концепції та композицій, підбір елементів декору, аналіз функціональних зон.

Замовити дизайн будинку в Чернівцях

  • Замовити дизайн будинку в Чернівцях - працюючи з інтер'єрами котеджів і заміських будинків одним з основних факторів який зробить такий інтер'єр стильним і актуальним на багато років - це його унікальність.
  • Для досягнення унікальності та ексклюзивності в інтер'єрних композиціях, виконаних в сучасному стилі, на перше місце виходять елементи предметного дизайну. Використовуючи в якості елементів декору вироби масового попиту цього домогтися практично неможливо.
  • Створюючи дизайн будинку в своїй практичній діяльності ми робимо ставку передусім на ексклюзивність, адже такий інтер'єр будинку в Чернівцях буде вишуканим і затребуваним на протязі тривалого періоду часу.
Дизайн інтер'єру, Дизайн-студія Романа Москаленка

Дизайн інтер'єру, Дизайн-студія Романа Москаленка

Якщо уважно вивчити сучасні дизайнерські композиції представлені нашою студією, то в очі впадає їх багатогранність. Працюючи з різними стилями можуть простежуються нотки еклектики між стилями, але в будь-якому випадку ми створюємо нові напрямки і в дизайні інтер'єру, і сучасному мистецтві. Будучи прихильниками такого підходу ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні, стильні композиції і інтер'єри преміум-класу.

Дизайн квартири в Чернівцях

  • Дизайн квартири в Чернівцях - інтер'єри квартир мають свої певні особливості при розробці дизайн проекту які потрібно враховувати. Найчастіше мова йде про обмеженій площі і бажанні клієнта якомога більше в цій площі розмістити зони, іноді кардинально різні за функціоналом.
  • Деякі з сучасних стилів таких як мінімалізм, досить проблематично обіграти в одно або двох кімнатній квартирі. Але в будь-якому випадку наш персонал врахує всі Ваші побажання і ми в будь-якому випадку створюємо елітні інтер'єри квартир навіть на відносно невеликій площі.

У штаті нашої дизайн студії працюють професійні художники, талановиті комп'ютерники, інженери з багаторічним досвідом роботи. Ми займаємося не тільки розробкою загальної концепції приміщення, а й самі виконуємо всі будівельно-монтажні роботи.

Наші фахівці освоїли передові техніки і технології, що дозволяють створювати незвичайні, ексклюзивні елементи декору преміум класу. Ми пропонуємо послуги по створенню скульптур техніками лайфкастинг, готові розробити і виготовити унікальну мозаїку по вашому ескізу. Ви залишитеся задоволені художнім розписом стін, який виконають наші художники, а також унікальними аква і світловими інсталяціями.

Заходьте на наш сайт в розділ дизайн інтер'єру, тут ви зможете ознайомитись з прикладами виконаних інтер'єрних композицій і знайдете багато цікавої інформації, яка може Вас зацікавити. Звертайтеся, ми готові до плідної співпраці з Вами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дизайн інтер'єру чернівці #дизайн-студія Чернівці #студія Романа Москаленко #дизайн вітальні #дизайн інтер'єру #дизайн квартири чернівці
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...