• Головна
  • Атомниця з Рівненщини стала кращою «Менторкою» у конкурсі “WiN Ukraine Award”
16:00, 28 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Атомниця з Рівненщини стала кращою «Менторкою» у конкурсі “WiN Ukraine Award”

Атомниця з Рівненщини стала кращою «Менторкою» у конкурсі “WiN Ukraine Award”

Рівненська атомниця стала призеркою у номінації «Менторка» конкурсу «WiNUkraineAward», церемонія нагородження якого проходила 27 листопада у Києві за сприяння українського осередку громадської організації WomeninNuclear (WiN) Global, Шведського радіаційного органу з ядерної безпеки та Посольства США в Україні.

Місією заходу, організованого за підтримки ГО WiN Ukraine, Посольством США в Україні, а також в рамках проведення Другої щорічної конференції “Women in Nuclear Ukraine” за сприяння Шведського регуляторного органу з радіаційної безпеки (SSM) та норвезького агентства з радіаційної безпеки (DSA) є підтримка та розвиток наукового потенціалу жінок-фахівців у сфері використання ядерної енергії.

За рішенням журі конкурсу «WiN Ukraine Award» начальника відділу розвитку персоналу Рівненської АЕС Галину Синицю обрано призеркою у номінації «Менторка» (нагорода для жінок, які надихають, наставляють, підтримують молоду генерацію та є прикладами успішної жінки в атомній сфері). Фахівчиня за 35 років трудового стажу в колективі рівненських атомників встигла зарекомендувати себе професіоналом своєї справи, виваженим керівником, мудрим наставником. Впродовж своєї кар’єри на підприємстві Галина Синиця поновлювала та вдосконалювала свої знання в частині роботи з персоналом, впливу людського фактора на безпеку АЕС, була нагородження низкою галузевих професійних нагород. Зокрема, очолюваним Г. Синицею відділом розвитку персоналу (ВРП) свого часу була сформована та успішно функціонує й нині на РівненськійАЕС система відбору за професійно важливими якостями кандидатів на роботу до оперативної служби. Це дає змогу формувати на РАЕС якісний кадровий склад оперативного персоналу, а досвід підтримання актуальності методичної бази тестування та практики відбору оперативного персоналу оцінений й міжнародними колегами.

Також завдяки високопрофесійному підходу до вирішення фахових питань, вперше в НАЕК «Енергоатом» ВРП під очільництвом Галини Синиці було розроблено та започатковано процедуру виявлення управлінського потенціалу працівників електростанції. Кандидатури працівників, які успішно пройшли цю процедуру вносяться у Базу працівників з управлінським потенціалом, що дає змогу формувати якісний кадровий резерв керівників. За ініціативою Г. Синиці вперше були розроблені навчально-методичні матеріали і проведено та запроваджено навчання з культури безпеки як основи корпоративної культури Рівненської АЕС. Прикметно, що очолюваний Галиною Синицею ВРП у 2019 році був удостоєний високої нагороди Компанії у номінації «Кращий колектив з популяризації принципів культури безпеки».

Галина Синиця відзначає:«Яким би надійним не було обладнання чи досконалими правила – людина вносить свій унікальний вклад в роботу атомної станції і її безпеку. Цей унікальний вплив може бути від блискуче вдалого до трагічно негативного.Але щоб мати надійний персонал потрібно працювати з ним постійно, ретельно, професійно – починаючи з відбору персоналу, його розвитку та закінчуючи гідним виходом працівника на заслужений відпочинок. Тому не подвиги і рекорди, а системна послідовна робота, відповідальність та відданість справі стають запорукою успіху».

Довідково: WiN Ukraine здійснює свою діяльність відповідно до цілей та завдань Women in Nuclear (WiN) Global, всесвітньої некомерційної організації, заснованої у 1992 році, яка об’єднує, підтримує та заохочує в першу чергу жінок-професіоналок, що працюють у ядерній сфері. Членами цієї глобальної мережі є також і чоловіки.

Ініціатива заснування українського осередку всесвітньої мережі - WiN Ukraine - виникла ще у жовтні 2019 року під час проведення першої української конференції «Жінки у ядерній безпеці», що відбулася під егідою Міністерства енергетики України на базі Київського політехнічного інституту та за підтримки Шведського регуляторного органу – SSM.

У червні 2020 року представництво України вже у вигляді повноцінної організації здобуло акредитацію від WiN Global. Українське представництво має на меті набути регіональний статус.

За матеріалами прес-служби РАЕС

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #РАЕС #атомниця #перемога #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...