• Головна
  • Стратегічний діалог Україна-ЄС відбувся сьогодні
17:00, 24 листопада 2020 р.

Стратегічний діалог Україна-ЄС відбувся сьогодні

Стратегічний діалог Україна-ЄС відбувся сьогодні

Сьогодні провели Стратегічний діалог Україна-ЄС з питань реформування державного управління. 

2020 рік є останнім для бюджетної підтримки ЄС у межах програми «Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні». Тому вже зараз важливо проаналізувати результати, обговорити ключові виклики та зробити висновки для подальшого впровадження реформи. 

Про це написав у своєму Телеграм каналі міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов

За нашою попередньою оцінкою виконання індикаторів програми становитиме близько 70 %. Не всі обставини цього року залежали від нас. Незважаючи на негативні наслідки, пов’язані з пандемією COVID 19, ми докладаємо всіх зусиль для відповіді на головні виклики:

- відновлення конкурсів у безпечному режимі на посади державної служби;

- внесення змін до Закону «Про державну службу» в частині класифікації посад і оплати праці; 

- скасування статті 87-1 щодо політичних звільнень;

- ухвалення Закону «Про адміністративну процедуру» в парламенті.

Оскільки ці кроки потребують ухвалення відповідного законодавства, ми активно співпрацюємо з нашими колегами у Верховній Раді України, зокрема з профільними комітетами. 

Для нас важливим є виконання усіх взятих зобов’язань. Ми вже багато зробили, розпочали масштабні зміни та маємо позитивні результати, зокрема в сфері надання адмінпослуг і діджиталізації. 

Реформа державного управління залишається пріоритетом нашого уряду. І її важливість все більше усвідомлює широке суспільство. Але у нас ще дуже багато роботи для реалізації реформи.

Ми почали процес оновлення Стратегії реформування державного управління до 2025 року. Проводимо широке обговорення візії, ключових напрямів і завдань майбутньої Стратегії. До обговорення залучаємо українських та міжнародних експертів, депутатів, представників усіх заінтересованих сторін. 

Зараз працюємо над отриманими пропозиціями. Очікуємо, що оновлену Стратегію буде схвалено Урядом до кінця першого півріччя наступного року.

Хочу подякувати нашим партнерам з Європейської Комісії, Представництва ЄС, програми OECD/SIGMA та проєкту EU4PAR за підтримку України на шляху до успішного впровадження однієї з найважливіших реформ державного управління.

Сподіваюсь, що ми успішно виконаємо наші зобов’язання в межах програми і зможемо продовжити співпрацю з нашими європейськими партнерами після 2020 року.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини України #ЄС #діалог #стратегія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...