• Головна
  • Понад 7 мільйонів гривень виплатила держава аграріям Рівненщини
10:35, 2 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Понад 7 мільйонів гривень виплатила держава аграріям Рівненщини

Понад 7 мільйонів гривень виплатила держава аграріям Рівненщини

61 агровиробник Рівненської області отримав часткову компенсацію за користування кредитами у 2020 році. Для них спрямовано 7,3 млн грн бюджетних коштів.

В департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА нагадали, що відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 із змінами, компенсація надається суб’єктам господарювання агропромислового комплексу, які займаються усіма видами сільськогосподарської діяльності та переробкою сільськогосподарської продукції.

Розмір відшкодування складає 1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, зменшених на 5 відсоткових пунктів.

Сума компенсації, що надається позичальникам та пов’язаним із ними особам протягом бюджетного року не може перевищувати:

  • для позичальників, які провадять діяльність у галузях тваринництва, - 15 млн грн;
  • для позичальників, які провадять діяльність за іншими видами сільськогосподарської діяльності (крім тваринництва) та переробки сільськогосподарської продукції, - 5 млн грн.

Для отримання компенсації за укладеними кредитними договорами позичальники подають уповноваженому банку:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Рівного #Рівненщина #аграрії #виплати #держава
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...