• Головна
  • Рекламна група «РАДІОДІМ Рівне» вітає з Днем Рекламіста
09:42, 23 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Рекламна група «РАДІОДІМ Рівне» вітає з Днем Рекламіста

23 жовтня відзначають своє професійне свято рекламники, піарники, маркетологи та люди, які мають справу з професійною індустрією.

День рекламіста, або День працівника реклами – свято, яке започатковане в Україні в 1994 році.

Слово «реклама» походить від латинського “reclamare», що означає «викрикувати». За свідченнями культурологів, в античності та середньовіччі духовна життєдіяльність суспільства виявлялася переважно в усній формі.

Реклама використовувалася в якості похвали, у вигляді вигуків і закликів торговців, ремісників, рознощиків. Також гучними вигуками і похвальними промовами з елементами реклами стародавні римляни супроводжували урочисті процесії та різні тріумфальні події.

Сучасна реклама - складна наука, мета якої - представлення своїх товарів і послуг як найкращих на ринку і серед конкурентів, привертання уваги до об’єкта рекламування і, відповідно, збільшення їх продажів.

У нашому регіоні на рекламному ринку вже більше 20 років працюють фахівці рекламної групи «РАДІОДІМ Рівне», яка є партнером популярних радіостанцій.

Основною діяльністю «РАДІОДІМ Рівне» є створення рекламного аудіо продукту та його трансляція на радіостанціях . В структуру «РД» входять відділ продажів, продакшн-студія, креативний відділ. Творчий потенціал організації також дозволяє надавати послуги зі створення корпоративного стилю ТМ, розробки рекламних компаній, написання PR — проектів, BTL та корпоративних вечірок.

Рекламна група «РАДІОДІМ Рівне» - Вас Почують УСІ, як не КРУТИ!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РадіоДім #день рекламіста #Рівне
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...