• Головна
  • ТОП 4 найпростіших способів грошових переказів з-за кордону
Партнерский спецпроект
11:00, 30 жовтня 2020 р.

ТОП 4 найпростіших способів грошових переказів з-за кордону

Партнерский спецпроект
 ТОП 4 найпростіших способів грошових переказів з-за кордону

Кожен українець, який живе і працює за кордоном та має родичів в Україні, або навпаки, мав проблему з переміщенням грошей з закордону в Україну, рідше – в зворотному напрямку. Для цього можна скористатися послугами звичайної банківської системи, або багатьма відомими у всьому світі, або менш відомими платіжними системами. Кожен спосіб має свої переваги та недоліки, рівень надійності, швидкості та втрат. В наступній таблиці вказані основні характеристики чотирьох способів переказу грошей в рейтингу надійності:

 ТОП 4 найпростіших способів грошових переказів з-за кордону, фото-1

Ця таблиця дає лише базові уявлення про можливості цих систем. Тому треба зупинитися докладніше на кожній з них.

Western Union

Найстаріша та найвідоміша система швидких переказів в усьому світі Western Union має американське походження. Півтора сторіччя існування та безперервної роботи роблять цю систему еталоном надійності та й взагалі, синонімом терміну «миттєві перекази». Система працює через всесвітню мережу авторизованих пунктів прийому і видачі, або онлайн. Найчастіше банківські установи авторизують в себе у відділеннях пункти обслуговування переказів Western Union.

 ТОП 4 найпростіших способів грошових переказів з-за кордону, фото-2

Для відправки грошей через відділення Western Union достатньо вказати ім’я та прізвище отримувача, та країну отримання. Оплатити можна готівкою, або банківською карткою. Відправка грошей онлайн можлива після реєстрації на сайті. Оплата в цьому випадку здійснюється з банківської картки.

Отримати гроші можна готівкою в валюті переказу за пред’явленням документа, що посвідчує особу отримувача. Деякі банківські установи, авторизовані в системі Western Union, можуть додатково забезпечувати послугу обміну валюти переказу на локальну валюту та зарахування переказу на картковий банківський рахунок.

Надійність доставки переказів Western Union не підлягає сумнівам, але інколи на заваді стає велика комісія за переказ та добові ліміти суми переказу.

elegro гаманець

Система швидких переказів elegro досить нова. Вона орієнтована переважно на роботу онлайн через персональний комп’ютер, або через смартфон з використанням додатків в операційних системах Android та iOS.

 ТОП 4 найпростіших способів грошових переказів з-за кордону, фото-3

Після реєстрації в системі користувач отримує номер рахунку IBAN, що дає можливість поповнювати цей рахунок усіма можливими способами. Далі відправник має можливість переказати гроші на гривневу картку будь-якого банку України. Конвертація валюти при цьому здійснюється без комісії по поточному курсу ПриватБанку Також є можливість замовити видачу валютної готівки на території України для себе або інших отримувачів. Таким чином, у відправника є можливість переказати гроші зі свого валютного рахунку в електронному гаманці elegro, який насправді є стандартним банківським рахунком зі своїм IBAN, на гривневу картку українського банку, або валютною готівкою, яку можна отримати в авторизованих пунктах elegro по всій Україні. Комісія в обох випадках складає лише 1%, що відрізняє цю систему, як найвигіднішу систему переказів в Україну.

Банківський переказ

Традиційний спосіб переказу грошей, надійність якого теж ніяк не підлягає сумніву. Але для приватного отримувача у цій системі є безліч недоліків, відображених у таблиці. Проте, коли відправником коштів за кордоном є юридична особа, то це, мабуть, єдиний законний спосіб переказу грошей. Незважаючи на високу комісію та невелику швидкість переказу (одна доба та більше) надійність цього способу дорівнює 100%.

 ТОП 4 найпростіших способів грошових переказів з-за кордону, фото-4

Pay Ukraine

Цей сервіс наразі має онлайн назву Spoko.Він забезпечує послугу миттєвих переказів з країн Європи до України та деяких інших країн світу, з яких переважно проїздять до країн Європи заробітчани.

Це повністю онлайн сервіс. Відправнику достатньо зареєструватися, та відправити кошти зі своєї банківської картки на картку українського банку, або у систему «Приват24» українського ПриватБанку Переказ здійснюється миттєво. Є можливість отримати гроші не лише на гривневий, а й на валютний картковий рахунок. Також є можливість отримати переказ готівкою в Україні у відділеннях Приватбанка.

Безпеку переказів забезпечує система 3D secure та SSL шифрування. Невелика комісія у 2% робить цю систему досить привабливою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...