![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
23:31, 1 жовтня 2020 р.
Вчителька з Рівного бореться за життя своєї доньки
![Вчителька з Рівного бореться за життя своєї доньки, фото-1 Вчителька з Рівного бореться за життя своєї доньки, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Колектив Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 звертається до Вас з великим проханням про надання матеріальної допомоги учителю математики нашого закладу Лук’яновій Наталії Сергіївні в боротьбі за життя доньки. Діагностували онкологічне захворювання крові. Лікування дороговартісне, тривале, потребує великих коштів. Відгукніться на прохання, допоможіть цій дитині жити та радіти життю! Віримо у доброту, надіємось на підтримку.
Картка Приват банку
4149 4993 4524 8056 Наталія Сергіївна Лук'янова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...