• Головна
  • Бюджет Рівненщини впевнено починає зростати
11:07, 7 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Бюджет Рівненщини впевнено починає зростати

Бюджет Рівненщини впевнено починає зростати

Зпочатку року платники податків Рівненщини сплатили до зведеного бюджету країни 6,8 мільярдів гривень. За словами начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталія Чуя, темпи наповнення бюджетів усіх рівнів на 8,4 відсотків або на 529,4 млн гривень більші, ніж за цей період минулоріч.

Сума коштів, що надійшла до державного бюджету, склала 2,9 млрд грн, що на 263,6 млн грн або на 10,1 відсотки більше ніж у січні – вересні 2019 року. Місцеві скарбниці отримали 3,9 млрд грн, це на 265,8 млн. грн. або 7,2 відсотки перевищує надходження за аналогічний період минулого року.

Зауважимо, що основними платежами, які забезпечили надходження до державної скарбниці, залишаються податок на додану вартість, податок на прибуток підприємств, податок на доходи фізичних осіб, рентна плата за користування надрами, екологічний податок.

Місцеві скарбниці поповнились, в основному, за рахунок податку на доходи фізичних осіб, єдиного та земельного податків, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та податку на нерухоме майно.

Крім цього, за вказаний період платниками сплачено 3,8 млрд грн єдиного соціального внеску та 278,6 млн грн військового збору.

Як наголошує Віталій Чуй, у відомстві пріоритетним завданням є і залишається, перш за все, сервісний підхід в обслуговуванні платників та створення комфортних умов ведення бізнесу в регіоні, що сприятиме своєчасному та в повному обсязі виконанню податкових зобов’язань платниками податків.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Рівного #Рівненщина #бюджет #поповнився #обласний #податки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...