
11:29, 8 вересня 2020 р.
Надійне джерело
У Рівному жінка зняла підгузок з малюка і виявила там тарганів (ФОТО)

фото ілюстративне
У соціальній мережі Фейсбук в спільноті Твоє Рівне рівнянка, мама маленької дитини написала пост обурення у якому повідомила, що після використання памперсу, який зняла зі своєї дитини, виявила тарганів.
Наголошу, коли одягала нічого не було, в дома в нас чистота і порядок. Дитина сходила в туалет і тоді вони із середини повилазили!", - пише вона.
Як зауважила жінка, вона придбала пачку памперсів в одному із супермаркетів Рівного. Коли одягала підгузок на малюка, він був чистим і няких комах в ньому не було. Проте після використання, коли вже знімала його зі своєї дитини, виявила ось такий "сюрприз", який став неприємною знахідкою.

Питання що робити та як відстояти свої права?дитя з тарганами в трусах проповзало десь 3-4 години, додала жінка.
Рівнянка закликала бути уважними та добре дивитися, які підгузки одягають батьки малюкам, аби випередити неприємну ситуацію, що склалася в неї.
https://www.facebook.com/tvoeRV/posts/1965991803537347
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
17:39, 3 червня
17:39, 3 червня
17:39, 3 червня
17:39, 3 червня
live comments feed...