![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
13:59, 1 вересня 2020 р.
Надійне джерело
На Рівненщині обікрали дім, доки там спала сім'я (ФОТО)
![На Рівненщині обікрали дім, доки там спала сім'я (ФОТО) На Рівненщині обікрали дім, доки там спала сім'я (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Працівники карного розшуку Рівненського районного відділення поліції оперативно встановили та розшукали крадія, який вже притягався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів.
До поліції вчора, 31 серпня, о 07:20 повідомив 24-річний житель села Обарів, що невідома особа викрала із будинку електроінструменти: болгарку, електропилку та електричний плиткоріз.
Поліцейські встановили, що хвіртка господарства була замкнена, а от будинок — ні. Тож поки сім’я спала, зловмисник встиг обікрасти будинок.Оперативники швидко вийшли на його слід. Ним виявився 22-річний місцевий житель. Чоловік і раніше притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини та нині відбуває покарання з іспитовим строком. Як зізнався він поліцейським – вкрав, бо не вистачало на чергову порцію алкоголю.
З’ясувалося, що всі крадені речі обарівець продав малознайомому рівнянину. Правоохоронці їх вилучили та призначатимуть товарознавчу експертизу у рамках кримінального провадження, розпочатого за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана із проникненням у приміщення).
За скоєне 22-річному чоловікові загрожує до шести років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції Рівненської області
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...