• Головна
  • Ландшафтний дизайн в Чернівцях
Новини компаній
14:05, 21 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Ландшафтний дизайн в Чернівцях

Новини компаній
Ландшафтний дизайн в Чернівцях

Ландшафтний дизайн в Чернівцях - не так давно під благоустроєм території малося на увазі виконання робіт згідно з традиціями й основним канонам стилю. Дизайн-студія Романа Москаленка у своїй практичній діяльності застосовує більш сучасний метод при проектуванні ландшафтних композицій.

Основною відмінною особливістю такого підходу є те, що ми постійно розвиваємося, багато експериментуємо поєднуючи в ландшафтному дизайні нові технології і наш досвід роботи, і часто порушуємо застарілі правила, намагаючись гармонійно поєднати, речі які на перший погляд можуть здаватись зовсім різними і робимо це професійно.

Ландшафтний дизайн в Чернівцях , фото-1

Сучасний ландшафтний дизайн

  • Сучасний дизайн може саме різні форми і мати на увазі роботу в різних напрямках стилів. У наших проектах можуть чудово уживатися класика і модерн, строгість і нотки грайливості, пейзажі, що імітують природні ландшафти в первозданному вигляді і сучасні елементи архітектури.
  • Композиції сучасного ландшафтного дизайну в нашому виконанні завжди відрізняються новизною, ексклюзивністю і високою якістю виконаних робіт. У нашому портфоліо Ви зможете знайти зразки робіт, в яких на невеликих ділянках реалізовані унікальні ландшафтні композиції.

Ми готові, слідуючи вашим побажанням, скласти унікальну індивідуальну ландшафтну композицію з використанням найсучасніших технік і технологій.

Початковим етапом робіт ми вважаємо проектування, на ділянку замовника виїжджає досвідчений фахівець, який проводить фотозйомку ділянки, фіксує за допомогою спеціального обладнання перепади висот на ньому. Надалі це буде впливати на пропоновану концепцію і проектування в подальшому.

Ландшафтний дизайн в Чернівцях , фото-2

Ландшафтний дизайн проект

  • Після зняття замірів і фотофіксації, наші проектанти запропонують Вам комп'ютерний (з 3D візуалізацією проект), що дозволяє в загальних рисах познайомитися з пропонованою концепцією, а також, при необхідності розглянути окремі деталі і елементи.
  • Комп'ютерна візуалізація дозволяє побачити різні варіанти компоновки ландшафтного проекту, по-різному зробити розстановку садових меблів, змінити положення альтанки, змоделювати ставок, альпійську гірку або розмістити каскади водоспадів. Цікавою і незвичайною прикрасою ставка може бути декоративний місток, який можна використовувати як за прямим призначенням, так і в якості стильного декору саду.
  • Моделювання на ранньому етапі ландшафтного проекту дозволяє продумати і грамотно зробити дренаж ділянки, прокласти різні гідро-комунікації, не зробити помилок при розведенні електроапатраури при організації освітлення на ділянці. Такі роботи виконують тільки кваліфіковані працівники, які вміють і знають, як це робити.

Всі елементи декору, які ми пропонуємо замовнику виготовляються вручну, в одиничному екземплярі, що дозволяє створювати високохудожні ландшафтні композиції преміум класу.

Сучасний ландшафтний дизайн у виконанні студії Романа Москаленка - це перш за все професійно спланований ландшафт, який протягом багатьох років буде радувати Вас і ваших гостей. Ознайомитися з нашими роботами можна у нас на сайті в розділі ландшафтний дизайн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дизайн інтер’єру #дизайн інтер’єру в квартирі #дизайн студія #дизайн проект
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...