• Головна
  • За забруднення земель одному з найбільших підприємств Рівненщини нарахували понад 200 тис. грн збитків
18:00, 20 серпня 2020 р.
Надійне джерело

За забруднення земель одному з найбільших підприємств Рівненщини нарахували понад 200 тис. грн збитків

За забруднення земель одному з найбільших підприємств Рівненщини нарахували понад 200 тис. грн збитків

В липні поточного року працівниками Державної екологічної інспекції України із залученням працівників Державної екологічної інспекції Поліського округу проведено позапланову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища Приватного Акціонерного Товариства «Рівнеазот».

ПАТ «Рівнеазот» - Рівненський завод мінеральних добрив, який сьогодні є одним з найбільших промислових підприємств регіону.

Під час проведення перевірки відділом інструментально – лабораторного контролю Інспекції Поліського округу були відібрані проби зі стаціонарних джерел викидів, стічних вод та проби грунтів.

За результатами лабораторних досліджень та заходів контролю виявлено ряд порушень, в тому числі забруднення земель поблизу відвалу фосфогіпсу, що є порушенням ст.35 Закону України «Про охорону земель».

Вказані порушення зафіксовані в акті перевірки, до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів притягнуто посадових осіб підприємства, розмір шкоди, заподіяної державі ПрАТ «Рівнеазот» внаслідок забруднення земель становить 233 тис. 262 грн.

Підприємству наданий припис щодо усунення виявлених порушень та направлено претензію для добровільного відшкодування заподіяної державі шкоди внаслідок забруднення земель фосфогіпсом.

У разі відмови від відшкодування, Державна екологічна інспекція Поліського округу буде змушена звернутись до суду з позовом про стягнення коштів у примусовому порядку.

Державна екологічна інспекція Поліського округу

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #Рівнеазот #збитки #новини #новини Рівного #новини Рівненщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...