Новини компаній
11:50, 7 серпня 2020 р.
2
Надійне джерело

Ландшафтний дизайн Чернівці

Новини компаній
Ландшафтний дизайн Чернівці

 Ландшафтний дизайн Чернівці - сучасний ландшафтний дизайн і його варіації з окремими ландшафтними композиціями та дизайном території.

В останні роки все більш затребуваними стали послуги з розробки проекту і подальшої практичної реалізації ландшафтного дизайну будинку. Під ландшафтним дизайном будинку ми маємо на увазі ландшафтний дизайн двору або території заміського будинку з прив'язкою до дизайну архітектури.

Як правило, роботу з ландшафтного дизайну будинку ми починаємо з дослідження території ділянки і якщо є перепади висот то і зняття геодезії, такі знання дозволяють уникнути помилок на наступних етапах проектування і впровадження ландшафтного дизайну.

Ландшафтний дизайн Чернівці , фото-1, Дизайн-студія Романа Москаленка

Дизайн-студія Романа Москаленка

Дизайн території

  • При розробці такої концепції ландшафтного дизайну, ми проводимо графічну візуалізацію проекту. В результаті цього, наші клієнти отримують кілька можливих варіантів ландшафтного дизайну облагородження території. Робота на цьому етапі передбачає тісну співпрацю з замовником, так як ми намагаємося врахувати всі його побажання. Отримана 3D модель дозволяє в найдрібніших деталях розглянути пропоновану концепцію ландшафтного проекту.
  • В основі запропонованої нашою студією концепції лежить підхід, який передбачає з'єднання природних матеріалів в цілісну композицію, яка несе певний художній образ. Створити такий образ допомагають глибокі знання наших фахівців в областях будівництва і архітектури, ботаніки та дендрології, а також знання особливостей різних стилів ландшафтного дизайну.
  • Займаючись ландшафтним дизайном будинку, в незалежності від стильових напрямків, ми пропонуємо клієнтам ексклюзивний, сучасний дизайн, в якому знайдуть відображення загальний вигляд саду, клумби, а також малих архітектурних форм, які використовуються для декорування двору.

Багато уваги ми приділяємо декоративним формам та деталей саду, для кожного конкретного проекту розробляємо ексклюзивні альтанки, всілякі містки і лавки. Для їх декорування ми застосовуємо самі передові технології і сучасні високоякісні матеріали.

Якщо концепція ландшафтного дизайну будинку передбачає розміщення водойми або басейну, то ми знайдемо оптимальне рішення по підводу до нього всіх комунікацій.

Ландшафтний дизайн Чернівці , фото-2, Дизайн-студія Романа Москаленка

Дизайн-студія Романа Москаленка

Сучасний ландшафтний дизайн

Розробляючи сучасний ландшафтний дизайн, ми враховуємо такі фактори, форми і стиль екстер'єру, дизайн архітектурних будівель, рельєф ділянки і перепади висот, природна сезонність, візуальне сприйняття ландшафтних композицій в різний час доби, а також динаміку або статичність навколишнього середовища та ландшафтних споруд і елементів декору.

У деяких випадках для візуального розмежування зон прибудинкової території ми пропонуємо застосувати різні види озеленення. Для цього можуть використовуватися не тільки рослини, вирощені селекціонерами, але і незвичайної форми різні екзотичні дикороси.

При реалізації наших проектів ми застосовуємо тільки якісні матеріали і комплектуючі вироби фірм і брендів. На виконані роботи ми даємо багаторічну гарантію, що є певною запорукою якості.

Дизайн студія Романа Москаленка готова виконати для вас ексклюзивний, який не має аналогів ландшафтний дизайн проект. Ознайомитися з нашими роботами можна у нас в категорії сайту - ландшафтний дизайн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ландшафтний дизайн #дизайн ландшафту #ландшафтний дизайн рівне #дизайн-студія
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Yura29
18 жовтня, 12:03
Ви створюєте дизайн подвір’я як будинків так і для ресторанів? Хочемо щось подібне зробити для ресторану
slava07_11
2 листопада, 18:01
Ви створюєте дизайн подвір’я як будинків так і для ресторанів? Хочемо щось подібне зробити для ресторану
Оголошення
live comments feed...