![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
13:57, 10 липня 2020 р.
Надійне джерело
На Рівненщину надійшов медичний вантаж із Польщі
![На Рівненщину надійшов медичний вантаж із Польщі На Рівненщину надійшов медичний вантаж із Польщі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Гуманітарну допомогу надала цього разу сусідня країна для боротьби з інфекцією COVID-19.
Медичний вантаж нараховує 900 захисних лицьових щитків, 1 200 пар рукавичок, 950 літрів різних рідин для дезінфекції поверхонь та рук, а також 250 літрів спиртового дезінфікуючого розчину.
Медичні засоби захисту придбані польськими концернами PKO BP, PKN Orlen, PZU, PGNIG, а також Міністерством здоров’я Польщі для українських лікарень.
Допомогу розподілять між медичними закладами області, які визначені як госпітальні бази для лікування пацієнтів з коронавірусом першої та другої хвилі. Також засоби отримають Центр екстреної медичної допомоги, обласний лабораторний центр, обласний центр громадського здоров'я.
Нагадаємо, у Рівненській ОДА сформували чіткий алгоритм дій, який передбачає допомогу лікарням напряму. Так, оперативний штаб при ОДА збирає дані про потреби медзакладів. Бажаючі надати допомогу телефонують за номером 095-072-94-70 та дізнаються про потребу. Для подальшої комунікації людям надаються контакти медзакладу, інформує Рівненська ОДА.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...