• Головна
  • На трьох підприємствах Рівненщини погасили заборгованість з виплати зарплати повністю
10:55, 8 липня 2020 р.
Надійне джерело

На трьох підприємствах Рівненщини погасили заборгованість з виплати зарплати повністю

На трьох підприємствах Рівненщини погасили заборгованість з виплати зарплати повністю

Станом на 1.06.2020, за інформацією Головного управління статистики у Рівненській області, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 7144,4 тис. грн., у т. ч.: працівникам економічно активних підприємств – 6638,7 тис. грн., суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом – 505,7 тис. грн.

Як повідомляє Рівненська міська рада, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у порівнянні з 01.05.2020 зменшилась на економічно активних підприємствах-боржниках міста на 85,4 тис. грн.

В органи державної влади, керівникам підприємств, арбітражним керуючим у 2020 році направлено 18 листів з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

У 2020 році за результатами проведеної роботи повністю погасили заборгованість із виплати заробітної плати 3 підприємства на суму 237,7 тис. грн (ПрАТ «Речовий ринок», КП «Рівнекнига», ПП «Укрформа»).

Для привернення уваги до проблем легалізації зайнятості та заробітної плати, попередження порушень трудового законодавства спеціалістами управління праці та соціального захисту населення постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота через засоби масової інформації про стан виплати заробітної плати, переваги легального використання праці найманих працівників, про зміни в законодавстві України тощо. У 2020 році розміщено 46 таких інформацій.

Питання забезпечення своєчасної та в повному розмірі виплати заробітної плати на підприємствах міста, дотримання мінімального розміру заробітної плати, легального використання праці найманих працівників знаходяться на постійному контролі міської комісії з питань праці та заробітної плати.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#економіка #заборгованість #зарплата #новини #новини Рівного #новини Рівненщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...