Новини компаній
16:17, 2 липня 2020 р.
Надійне джерело

Що таке сертифікація авто?

Новини компаній

Що таке сертифікація авто? Що таке сертифікат відповідності? Де пройти сертифікацію у Рівному та отримати сертифікат на авто?

Сертифікація ГБО. Сертифікація переобладнання.

Сертифікація переобладнаних транспортних засобів.

Техогляд автомобілів. Перевірка технічного стану транспортного засобу.

Після ввезення автомобілю на територію України, у власника є досить короткий час для постановки його на облік. За цей період він повинен її розмитнити, пройти сертифікацію (отримати сертифікат відповідності на автомобіль), і наприкінці – поставити вже сертифікований автомобіль на облік.

Наша фірма займається сертифікацією автомобілів із США, та Європи.

Ми будемо раді співпраці з усіма хто до звернеться до нас за допомогою.

Контактний номер 067-557-13-13.

Наша адреса: 33027, м.Рівне, вул.Київська, буд. 104 д. (біля «Бурштину»).

Карта локації тут

Наші фахівці мають високу кваліфікацію, що допоможе Вам швидко та оперативно отримати

сертифікат відповідності на Ваш автомобіль.

Наші сертифікати відповідності приймають у сервісних центрах МВС по всій території України, а це означає, що якщо Ви не місцевий житель, то Ви можете пройти сертифікацію авто у нас, та поставити ваш автомобіль на облік за місцем проживання.

Якщо ж Вам необхідно зареєструвати переобладнання автомобіля з вантажного на пасажирський, чи зареєструвати переобладнання ГБО – Ви також можете звернутись до нас, і отримати сертифікат відповідності такого зразку.

У відповідь на питання що таке техогляд і як пройти техогляд на автомобіль, можемо сказати, що на сьогодні обов’язковий технічний огляд проходять усі транспортні засоби, що використовуються в комерційний цілях (зареєстровані за фірмою, перевозять вантажі тощо), автобуси, таксі, та автомобілі, що перевозять небезпечні вантажі.

Пройти техогляд ви можете також у нас. Отримати протокол техогляду ви можете у нашому офісі, одразу після перевірки технічного стану Вашого транспортного засобу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Техогляд Рівне ціна #Техогляд машини Рівне #Техогляд вантажного авто Рівне #Техогляд авто Рівне #Сертифікація авто Рівне ціна #Енерго Плюс Рівне #Сертифікація авто з США та Європи Рівне #Сертифікація ГБО Рівне #Сертифікація Переобладнання Рівне
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...