• Головна
  • У Рівному на Набережній мало не втопилася 70-річна пенсіонерка (ВІДЕО)
18:06, 26 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Рівному на Набережній мало не втопилася 70-річна пенсіонерка (ВІДЕО)

фото ілюстративне

фото ілюстративне

Сьогодні о другій годині дня на вулиці Набережній, що у Рівному поліцейські разом із небайдужими перехожими витягли пенсіонерку із річки Устя, котра тонула.

«На бордюрі ми побачили речі — сумка та светр, — розповідає інспекторка ювенальної превенції Рівненського відділу поліції Ірина Іняхіна. — Одразу зрозуміли, що відбувається щось не те».

В цей час до поліцейських підійшов чоловік та повідомив, що неподалік у річці тоне жінка.

«Ми одразу втрьох кинулися до потерпілої, — згадує Ірина Іняхіна. — Жінка повністю була під водою, лише руки були зовні. Однак нам вдалося її витягти на берег».

Жінці надали допомогу. Окрім того, 70-річна рівнянка розповіла правоохоронцям, що має інвалідність із дитинства. У неї закінчилася у пляшечці вода, тож жінка пішла її набрати до річки, але послизнулась і впала.

Крім того, пенсіонерка поскражилася, що проживає разом із сином та його співмешканкою, які нібито її ображають. Коли ж ювенальні поліцейські доставили жінку додому, нікого з родичів не застали. Відомості за цим фактом поліцейські зареєстрували та проводитимуть перевірку.

"Наразі ж жінка вже вдома, стан її нині є задовільним та допомоги медиків вона не потребує", - йдеться у повідомленні пресслужби ГУНП в Рівненській області.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Рівного #Рівненщина #Набережна #Устя #пенсіонерка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення