![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
11:59, 11 червня 2020 р.
Надійне джерело
На Рівненщині продовжують труїти тварин?
![На Рівненщині продовжують труїти тварин? На Рівненщині продовжують труїти тварин?](/dist-assets/images/cap.jpg)
Жителька села Городише Nadika Yawir знайшла на порозі власної домівки кістку з жиром обмотану чимось синім. Жінка має собак та котів, тож підозрює, що це – отрута. Про це вона написала у спільноті «Зоопростір-Рівне» у фейсбуці.
«Знайшла сьогодні кістку з жиром обмотану отаким синім у себе в дворі, прямо на сходах, перед дверима, Городище, район Кругле. У нас дві стерилізовані собаки, одна з них на перетримці, у вольєрі в день, ночують в хаті і 5 кастрованих, не шкодних котів, які полюють, граються і гуляють, живуть в хаті.
Хто і нащо так зробив, якщо безпосередньо біля нас взагалі немає сусідів я не знаю.
Ще є дві вуличних собаки, ми їх кормимо і не лише ми, вони не шкодні теж, сучку за підтримки Степана стерилізували.
Мене дуже сильно це стривожило. Окей, я закрию всіх у хаті, яка складається з кухні і кімнати, на цілий день і не буду випускати, та кому і чому заважають наші тварини?
Що порадите? Пройтися з тою кісткою по сусідах?
По вулиці?
А якби діти руками ухватили?
Фото кістки нема, бо я зависла в роздумах, але вона є, я її не викинула, сховала в котел, приїду з роботи сфотографую», - написала жінка і додала ось такий скріншот.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:15, 25 липня
15
13:06, 21 липня
8
19:42, 25 липня
49
10:50, 27 березня 2023 р.
112
live comments feed...