• Головна
  • Доки мешканці Квасилова на Рівненщині будуть без світла?
17:02, 25 лютого 2013 р.

Доки мешканці Квасилова на Рівненщині будуть без світла?

Не втомлююся дивуватися терплячості та покірності мешканців рідного для мене Квасилова. Цією рисою людей постійно користується не лише влада селища, але й керівники окремих квасилівських підприємств, які власний прибуток ставлять значно вище, ніж інтереси громади. Але чи довго ще терпітимуть квасилівчани?

Те, що сьогодні відбувається в Квасилові, інакше, ніж знущанням над мешканцями селища не назвеш. Постійні аварійні відключення електроенергії в оселях квасилівчан протягом останніх років уже встигли стати однією з найболючіших проблем. Вирішити її можна лише одним чином: примусити власників та керівників ПАТ «Рівнесільмаш» - підприємства, на балансі якого нині перебувають знищені роками безгосподарності електромережі Квасилова, – здійснити ремонт електрогосподарства, забезпечивши тим самим безперебійне постачання електроенергії. 

Але, як виявилося, зробити це дуже непросто. На власників та керівників «Рівнесільмашу» не діють жодні аргументи. Зовсім нещодавно, втомлені від постійного відключення електроенергії, квасилівчани вийшли на пікет під стіни ПАТ «Рівнесільмаш», продемонструвавши свою небайдужість і справжню громадянську позицію. Вони вимагали від іноземних власників підприємства відремонтувати електромережі і припинити постійні відключення світла в оселях квасилівчан. Чим же відповіли керівники «Рівнесільмашу»? Вони знову, причому аж три рази поспіль впродовж кількох днів, вимкнули електроенергію.

Регулярні відключення електроенергії створюють людям безліч проблем, починаючи від неможливості зайнятися звичними справами у власних оселях і закінчуючи виходом з ладу і нищенням холодильників, комп’ютерів, мікрохвильових печей та інших електроприладів. Хто відшкодує квасилівчанам завдану шкоду?

Незважаючи на незадоволення, яке громада Квасилова постійно висловлює владі селища, а також керівництву ПАТ «Рівнесмільмаш», ми так і не почули жодних заяв, коли ж закінчиться цей безлад і знищені морозами та іншими несприятливими погодними умовами електромережі Квасилова будуть врешті-решт відремонтовані. 

Як можна дізнатися з преси, власники «Рівнесільмашу» обіцяють усе відремонтувати, але коли конкретно – не кажуть. Мовляв, це коштує дуже дорого і відповідних коштів на ремонт сьогодні ми виділити не можемо. Що це означає для квасилівчан? Лише те, що ситуація з електропостачанням не тільки залишатиметься критичною ще багато років, але й поступово погіршуватиметься, адже зношені електромережі селища новішими з часом не стануть.

То що ж робити квасилівчанам: сидіти і терпляче чекати, чи діяти? Переконаний, що досягти свого можна лише за допомогою належної організації мешканців Квасилова. Квасилівчани повинні постійно тиснути на керівників та власників «Рівнесільмашу» і змусити їх виконати необхідні ремонтні роботи. Але це стане можливим лише тоді, коли люди не будуть байдужими, а вийдуть захищати свої інтереси. На наступний пікет має прийти не 20 чоловік, як було минулого разу, а кілька сотень, або й навіть тисяч мешканців селища. Лише в такому разі керівництво підприємства і влада Квасилова нарешті почнуть прислухатися до наших вимог. У іншому разі – з нас і далі продовжуватимуть знущатися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

live comments feed...