• Головна
  • Рівненський університет відвідала французька делегація
13:04, 22 лютого 2013 р.

Рівненський університет відвідала французька делегація

До НУВГП завітав президент Федерації «Обміни Франція-Україна», Жак Форжерон, під егідою якого вже 7 років відбувається співпраця університету із даною організацією. Основними напрямками співпраці є обміни студентами на стажування. Нинішня зустріч пана Форжерона з в.о. ректора НУВГП Миколою Христофоровичем Корецьким обіцяє значно розширити межі співпраці.

На зустрічі французька делегація презентувала організацію Федерації «Обміни Франція-Україна», яка була заснована у 1992 році з метою надання допомоги дітям, які потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, і взагалі українським дітям-сиротам, соціальним сиротам або дітям з незабезпечених сімей. До складу ФОФУ входять 15 асоціацій, що об’єднують 700 членів, які проводять свою діяльність у двох напрямках – в напрямку гуманітарної допомоги, що відповідає початковій меті організації, та в напрямку розвитку культурних обмінів і співробітництва, зокрема між школами та вищими навчальними закладами.

Заходами гуманітарного співробітництва є перебування у Франції з гуманітарно-соціальною метою, індивідуальна опіка прийнятих сиріт і дітей із незабезпечених сімей, поліпшення умов життя сімей, участь в облаштуванні дитячих будинків сімейного типу, медична допомога і т.д.

Заходами зі співробітництва ФОФУ є шкільні обміни, вивчення мови, стажування в рамках програм вивчення французької мови як іноземної, допомога у навчанні з питань сільського господарства та агропромислового комплексу та інших напрямків діяльності.

В рамках угоди про співпрацю, яка була укладена 7 років тому, успішно відбувались обміни студентами НУВГП та студентами сільськогосподарського ліцею м. Аен. Метою обмінів студентськими групами є стажування, лінгвістична практика. З в.о. ректора було обговорено можливість обмінів викладачами, запрошення французьких волонтерів для викладання профільних дисциплін французькою мовою. Як з французького, так із українського боку було також сконцентровано увагу на посиленні вивчення іноземних мов в університеті, зокрема французької, що значно покращить продуктивність перебування українців у Франції, подальшу співпрацю та навчання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...