• Головна
  • Чиновники Рівного заговорили про спідвей
11:02, 20 лютого 2013 р.

Чиновники Рівного заговорили про спідвей

Своєрідна візитівка Рівного, місцевий спорт номер один - так говорять про спідвей чимало містян. Проте такий улюблений серед рівнян "чорний спорт" нині переживає далеко не найкращі часи. Попіклуватися про його майбутнє, хоча б на цей рік, зібралися на нараді місцеві чиновники, представники Товариства сприяння обороні України та керівники спортивних клубів

Фінансування дитячої секції спідвею та реконструкції стадіону технічних видів спорту "Мототрек" - ці два питання обговорили під час спільної наради представники влади, ТСОУ та керівники місцевих спідвей-клубів. Нині питання щодо професійних спортсменів та підготовки молодого покоління не є критичним, на відміну від того де в майбутньому будуть тренуватися та змагатися рівненські спідвеїсти. Адже стан "Мототреку" наразі залишає бажати кращого.

Сергій Кошин, голова Рівненської обласної ТСОУ:

- Треба на реконструкцію і ремонт туалету 1 мільйон, на освітлення нормальне 1,5 мільйона. Сьогодні виникла ще одна проблема. Є вимоги до гаревої доріжки. Ще цьогоріч ми зможемо проводити змагання, а на наступний рік необхідно робити реконструкцію доріжки. Ще цього року ввели сертифікацію надувних бортів.

І це лише верхівка айсбергу, до якої можна додати ще й витрати на встановлення персональних сидінь, реконструкцію закритого парку, часткове накриття глядацьких трибун та інше. А ось варіантів де віднайти на це все кошти менше. Це або створення муніципальної команди, або стимулювання зацікавленості влади у розвитку цього спорту, або ж пошук інвестора.

Сергій Кошин, голова Рівненської обласної ТСОУ:

- Прийшла до нас фірма. Ми ведемо наразі переговори. Вони хочуть збудувати у нас за стадіоном стоянку. Розрахована вона на 270 місць. Вона йде на 4 поверхи вгору і на поверх вниз. Згідно того, що будувати будуть на нашій землі, то вони перший поверх віддадуть нам. Там заплановано зробити туалети і увесь закритий парк.

На думку чиновників, така співпраця має бути взаємовигідною. Проте, депутат облради Віктор Кривун стверджує, що чиновники фінансово можуть вирішити ці проблеми, просто немає зацікавленості з боку посадовців.

Віктор Кривун, депутат Рівненської обласної ради:

- Ситуація не втому, що ми не можемо використати фінансовий потенціал області чи міста. Біда в тому, що його ніхто не хоче використовувати. Ми практично на всіх комісіях і сесіях піднімаємо питання спідвею, але ніхто не дочувається, це нікому не цікаво.

Дещо краща ситуація нині у вихованців секції дитячого спідвею при ТСОУ. За час її існування свої здібності у цьому спорті намагалися показати 43 учні. Для маленьких спідвеїстів було закуплено 6 мотоциклів та два подарувало Товариство сприяння обороні України. У ТСОУ планують і надалі технічно підтримувати дитячу секцію. Тому нині підростаюче покоління більш-менш забезпечене технікою.

Сергій Кошин, голова Рівненської обласної ТСОУ:

- Закупили ми форму, запасні двигуни. Секція працює і в зимовий час. Сьогодні ми працюємо у залах, де підготовлюємо фізично дітей.

Якщо і вдасться привести стадіон до належного стану та будуть у місці підтримувати дитячий спідвей, то питання постає у тому, чи проводитимуться змагання європейського та світового рівнів, що дозволило б популяризувати спорт серед глядачів. Адже цьогоріч наше місто вже втратило шанс прийняти етап чемпіонату світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

live comments feed...