• Головна
  • Льонокомбінат відкриває свої двері для майбутніх професійних кадрів
12:02, 19 лютого 2013 р.

Льонокомбінат відкриває свої двері для майбутніх професійних кадрів

Група кравців Рівненського центру професійно-технічної освіти завітала на текстильне підприємство, аби ознайомитись з виробництвом та сучасними технологіями роботи Рівненського льонокомбінату

Колись тут були суцільні руїни та забуття, нині ж кипить виробництво і замість хаосу та руїн - надсучасна техніка та професійні кадри. Екскурсію цехами Рівненського льонокомбінату влаштували групі кравців Рівненського центру професійно-технічної освіти. Відродженням колишнього текстильного гіганта СРСР останні були вражені.

Катерина Дорожан, слухач Рівненського центру ПТО:

- Підхід дуже цікавий. Технологи, які приїхали із Європи, навчають людей та випробовують нове устаткування. Мені подобається, що тут націлено на глобальність.

Від створення тканини і до пошиття. Екскурсія у слухачів розпочалась із кругов’язального цеху. В день тут виробляється близько двох з половиною тонн матеріалу, а за допомогою надсучасної техніки фарбується від трьох і більше тонн тканини. За усім процесом уважно слідкує та дає цінні поради технолог з Італії.

Побачивши на власні очі увесь складний процес виробництва слухачі значно підвищують свою професійну кваліфікацію, найкращі ж - отримують можливість подальшого працевлаштування, - розповідає керівник групи кравців.

Лілія Давидюк, керівник групи кравців Рівненського центру ПТО:

- Слухачі бачать на свої очі на якому обладнанні потрібно працювати, бачать технологічний процес. Це допомагає в роботі і в навчанні допомагає, тому що ознайомлюються з обладнанням.

Нагадаємо, Рівненський льонокомбінат відродив свою роботу у 2012 році. Станом на 2013 рік тут працює 280 осіб. У найближчій перспективі збільшення виробничої потужності вдвічі. Кінцева мета - відродження льонарства та позиціонування Рівного як центру легкої промисловості України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...