• Головна
 • CitySites - історія лідерства. Як маленький проект перетворився на справжній бізнес
Новини компаній
03:58, 1 лютого 2020 р.

CitySites - історія лідерства. Як маленький проект перетворився на справжній бізнес

Новини компаній

Компанію CitySites заснували в 2008 році. Це мережа міських веб-порталів, які з успіхом працюють на території Росії, України, Казахстану та Білорусі. Компанія займає лідируючі позиції в сегменті «Сайт міста» на ринку Інфобізнес в Україні. (Детальніше на https://citysites.ua/franchise)

Покупка франшизи ціеї компанії стала однією з найбільш затребуваних в нашій країні на на сьогоднішній день.

Портали міст від CitySites займають лідируючі позиції у всіх населених пунктах. Щоденне відвідування міських порталів налічує сотні тисяч користувачів. Сайт міста Харкова щодня відвідують близько 1,25 мільйона унікальних відвідувачів.

Чим міські портали CityCites заслужили довіру користувачів

Тут ви швидко сайтах представлена ​​вся необхідна інформація про життя міста. Серед основних розділів міських порталів від CitySites виділяють:

 • новини міста;
 • афіша заходів;
 • каталог вакансій роботи;
 • довідкова;
 • оголошення;
 • інформація від місцевих експертів.

Детальніше на сайті компанії 

Подати рекламу на порталі міста можна через партнера франшизи. Замовити рекламу можна у вигляді банера, статті, розміщення в каталозі певної інформації тощо Для власника міського порталу це перевірений спосіб монетизації, а для рекламодавців - можливість показу своїх товарів і послуг багатотисячної аудиторії.

Чому вигідно працювати з CitySites

Це компанія з молодою історією і великими перспективами, історія якої бере свій початок з невеликого міського сайту Маріуполя. Керівництво компанії робить ставку на молодих співробітників, тому співпрацює з університетами багатьох держав. Сотні випускників вищих навчальних закладів України отримують своє перше робоче місце в цій компанії. Деякі з них продовжують своє зростання по кар'єрних сходах, працюючи в цій мережі.

У структурі компанії CitySites представлені департаменти наступних підрозділів:

 • IT;
 • дизайну;
 • PR;
 • HR.

У цьому році відкрився перший сайт CitySites міста Вільнюс. Активно ведуться переговори про можливість виходу компанії на ринок Європи та Китаю. На території СНД компанія впевнено займає лідируючі позиції в сфері створення міських порталів.

Компанія CitySites змогла вирости до величезних масштабів, всього десяток років тому, будучи маленькою фірмою. Все це стало можливим завдяки молодій команді цілеспрямованих і винахідливих співробітників. Це не просто люди, професійно виконують свої обов'язки, і справжні фанати своєї справи.

Завдяки повній самовіддачі та цілеспрямованості, всього з оного сайту міста і невеликого стартапу, компанія CitySites зможу вирости до світового масштабу. В Україні це один із найбільш упізнаваних брендів в галузі інформаційного бізнесу, придбати франшизу якого щорічно хочуть десятки потенційних партнерів. Стати партнером компанії може кожен бажаючий і вже самостійно вести прибутковий бізнес.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#франшиза #citysites
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...