• Головна
  • Завдяки прокуратурі ДП «Рівнеторф» отримало понад 540 тисяч гривень
16:02, 15 лютого 2013 р.

Завдяки прокуратурі ДП «Рівнеторф» отримало понад 540 тисяч гривень

Рівненський апеляційний господарський суд підтвердив, що пакувальна машина та обладнання для фасування торфу були куплені у ТзОВ "НВП "Гранат Плюс" за значно завищеними цінами.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Постановою Рівненського апеляційного господарського суду від 28.01.13 залишено без змін рішення господарського суду Рівненської області від 06.11.12.

Даним рішенням було задоволено позов прокуратури міста Рівне про визнання недійсними рішення комітету з конкурсних торгів ДП "Рівнеторф" щодо вибору процедури запиту цінових пропозицій і оголошення щодо закупівлі товарів, результатів процедури закупівель товарів та договорів, укладених із ТзОВ "НВП "Гранат плюс" про закупівлю обладнання.

З цього товариства на користь ДП "Рівнеторф" були стягнуті кошти в сумі понад 543 тисяч гривень, а з останнього у свою чергу на користь ТзОВ "НВП "Гранат плюс" — придбане обладнання.

Підставами для вжиття прокуратурою цивільно-правових заходів щодо захисту інтересів держави стало те, що комітет з конкурсних торгів ДП "Рівнеторф" обрав неправомірну процедуру запиту цінових пропозицій на закупівлю товарів, внаслідок чого було придбано у ТзОВ "НВП "Гранат Плюс" пакувальну машину та обладнання для фасування торфу за значно завищеними цінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

live comments feed...