
12:57, 20 квітня 2020 р.
Надійне джерело
Ярослав Гранітний повідомив про самогубство у Рівненському СІЗО

Про те, що у СІЗО №24 сталося самогубство, повідомив колишній ув’язнений установи Ярослав Гранітний. За його словами, людину до цього довели.
«Увага!!! За моєю інформацією в СІЗО N24 знову ЧП. Ткачук і його хвора на всю голову банда доводить людей до самогубства. Сьогодні, ще одна людина "вскрилась" в СІЗО. Деталі можуть перевірити журналісти і представник уповноваженого ВР по правам людини в Рівненській області. Хоча Іллюк давно на гачку в Ткачука. Надія на Вас народ. Прошу репост», - пише Ярослав Гранітний.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:34
Вчора
13:02
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
16:58, 25 червня
5
16:57, 25 червня
19
16:53, 24 червня
8
16:53, 24 червня
13