• Головна
  • Рівненським ливарникам донині не виплатили зарплат - люди готуються до радикальних дій
13:02, 14 лютого 2013 р.

Рівненським ливарникам донині не виплатили зарплат - люди готуються до радикальних дій

13 лютого 2013 року працівники підприємства ЗАТ "Рівненський ливарний завод" вкотре пікетували обласну державну адміністрацію, вимагаючи повернути працівникам заводу заборговану заробітну плату.

Як розповіли учасники акції, попередньо ліквідувати заборгованість обіцяли до 25 лютого 2013 року, створивши графік виплати заборгованості, проте цей графік не виконують і люди грошей не отримують. Ба більше, усіх працівників ливарного заводу почали звільняти з роботи буцімто через те, що старе підприємство ліквідовують. Людям пропонують працевлаштування на новому дочірньому підприємстві. У цій пропозиції протестувальники вбачають новий обман, оскільки новостворене підприємство не несе відповідальності за борги свого попередника.

Під час акції протесту до його учасників ніхто із керівництва ОДА не з'явився через відсутність чиновників на робочому місці. 

Під час пікету працівники ЗАТ "Рівненський ливарний завод" зачитали свої вимоги і передали їх в ОДА.

Подаємо текс з вимогами повністю:

"1. Вимагаємо від ОДА вжити заходів щодо виконання зобов'язань взятих на себе інвестором ЗАТ "Рівненський ливарний завод" на спільній нараді 27.12.2012 року під головуванням заступника голови ОДА Новака щодо виплати заборгованої заробітної плати за 2012 рік працівникам ЗАТ "РЛЗ".

2. Через відмову дирекції ЗАТ "РЛЗ" надати нам інформацію про помісячну заборгованість у цілому на підприємстві просимо допомогти в отриманні цієї інформації.

3. Просимо повідомити, які заходи були вчинені територіальною державною інспекцією з питань праці в Рівненській області щодо оплати простоїв не з вини працівників ЗАТ "РЛЗ" 2012 року?

4. Вжити заходів для недопущення звільнення працівників підприємства без попереднього узгодження з ними їх подальшого працевлаштування.

5. Не допустити створення нової структури, подібної до ЗАТ "РЛЗ", на тих же потужностях без попереднього погашення заборгованості із заробітної плати за 2012 рік".

Під час протесту ливарники наголосили, що в разі відсутності реакції на їхні вимоги до 15 лютого 2013 року вони будуть змушені вдатися до більш рішучих дій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...