• Головна
  • На Рівненщині триває акція «Ні - зростанню комунальних тарифів»
13:03, 13 лютого 2013 р.

На Рівненщині триває акція «Ні - зростанню комунальних тарифів»

На Рівненщині продовжується ініційована громадським рухом «Український вибір» акція «Ні -зростанню комунальних тарифів».

В ході акції активісти громадського руху проводять зустрічі з громадянами, захищають їх в судах від свавілля комунальників та представників місцевого управління ЖКГ, допомагають мешканцям у висвітлення тіньових корупційних схем, якими сьогодні пов’язані місцеві чиновники та приватні надавачі комунальних послуг, проводять з цього приводу інформування громадськості та правоохоронців. Як перший наслідок роботи активістів начальник управління житлово-комунального господарства Рівного Іван Гема написав заяву на звільнення з займаної посади за власним бажанням.

- Я дякую всім активістам, журналістам і сотням громадян, що долучилися до нашого проекту «Ні зростанням комунальних тарифів», - заявив Михайло Бузинарський, Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук та лідер громадського руху «Український вибір» на Рівненщині, - лише разом нам вдалося досягти першого результату. Але потрібно ще багато працювати. Адже затягування комунального зашморгу в Україні перетворюється на державну доктрину. Тільки разом ми сила і зможемо домогтися прямої демократії в Україні. Одним з її інструментів і стане ЗУ «Про місцевій референдум» який для широкого загалу пропонує громадський рух «Український вибір».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...