![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:02, 12 лютого 2013 р.
«ДІ.ОР» у Рівному
![діор діор](/dist-assets/images/cap.jpg)
діор
16 лютого джазовий клуб «ДжЕм» прийматиме на сцені ресторану "Le Chalet" акустичного романтика Едуарда «Ділю» Приступу та Ореста Крису, лідера гурту "Татхагата", з презентацією акустичного альбому під назвою «Ді.Ор»
Музиканти презентують абсолютно нову програму: композиції на вірші відомих українських письменників - Богдана-Ігоря Антонича, Михайла Яцьківа, Івана Малковича, Ліни Костенко.
Під час концерту прозвучать і акустичні обробки вже відомих хітів Ділі, декілька пісень зі старого репертуару ТНМК і зовсім нові пісні, які ніколи і ніде не звучали.
Місце проведення концерту – нетрадиційне. Це - ресторан-паб "Le Chalet", що знаходиться на Відінській, 39а. В цьому закладі гарний майданчик для танців, тому беріть друзів та приходьте на концерт танцювати, адже Ді.Ор» - це композиції, овіяні весняним подихом і романтичним настроєм, а також веселощами і позитивом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...