• Головна
  • Стрічка для крапельного поливу
Реклама
20:01, 25 березня 2020 р.

Стрічка для крапельного поливу

Реклама
Стрічка для крапельного поливу

Краплинні лінії - це не що інше, як система труб, стрічок для подачі води, з яких випливає вода надходить безпосередньо в кореневу зону рослин. Це рішення захищає рослини від опіків. Труби та стрічки можуть бути встановлені під землею або на її поверхні. Якщо труби проходять під поверхнею, в надходить воду можна додавати добрива, що є відмінним і зручним рішенням. В даний час замість трубок часто використовується лента для капельного полива, яка дозволяє забезпечити практично будь-яку ділянку з оптимальним поливом. Щоб придбати стрічку для крапельного поливу, відвідайте інтернет магазин «Progress-Way», який пропонує великий вибір крапельних стрічок від відомих виробників Італії, Туреччини, Ізраїлю тощо.

Чому варто купити крапельну стрічку?

  • Широкий спектр застосування. Крапельна стрічка призначена для краплинного зрошення чистою водою більшості багаторядних, овочевих, ягідних, чагарників одного і декількох років і під покровом вирощування. Особливо рекомендується: для культур, які не переносять воду, що подається зверху на рослину у вигляді дощу (грибкові захворювання), в місцях, де водні ресурси дуже обмежені - де через ухилу поля і уловлювання грунту зрошення з високою інтенсивністю викликає поверхневий стік і при наявності низького тиску води.
  • Перевага зрошення крапельної стрічкою полягає в можливості мінімізувати витрати в порівнянні з усіма іншими методами зрошення під тиском.
  • Стрічка для крапельного поливу, це перш за все рівномірне зрошення. Вода надходить в канал регулювання стрічки, проходячи через безліч отворів фільтра. Потім вода надходить в лабіринтовий канал, де регулюється потік води, після чого вона потрапляє до вихідних отворів. У деяких місцях стрічка створює тонкі щілинні отвори, через які витікає вода. Цей тип крапельної стрічки простий в установці і надійний в експлуатації.

Переваги покупки крапельної стрічки:

  • Отримання більш високого врожаю;
  • Менше споживання води, завдяки рівномірному розподілу;
  • Менший ризик зараження рослин хворобами;менше ущільнення грунту, більш легкий доступ до зернових культур завдяки сухому грунті в рядах

Широкий асортимент крапельних стрічок в каталозі, дає вам можливість вибрати найбільш оптимальний варіант для поливу культур, в залежності від типу рослин і їх потреби у воді. Ми пропонуємо високоякісні краплинні стрічки з доставкою в будь-який регіон країни. Ознайомтеся з пропозицією і оформляйте покупку самостійно, або скориставшись допомогою менеджера. Вдалих покупок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...