
16:00, 23 березня 2020 р.
Надійне джерело
Тести на коронавірус бригади екстренної швидкої у Рівному не робитимуть

- "У випадку, якщо у вас є ознаки гострого респіраторного захворювання – телефонуйте до свого сімейного лікаря. Екстрена медична допомога виїжджає тільки на ургентні випадки" - йдеться у повідомленні Рівненської ОДА.
Медичні працівники екстреної допомоги НЕ будуть проводити тест на COVID-19.
Наголошують, що експрес-тести будуть використовуватися лікарями закладів охорони здоров'я для «санітарного сортування», тобто медики будуть робити два тести:
- один на грип і експрес-тест на коронавірус.
Це потрібно, щоб вирішити, який алгоритм дій застосовувати далі. Якщо тест на грип позитивний, лікарі вживають відповідних заходів.
Якщо експрес-тест підтверджує коронавірус, лікарі мають узяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР. Після цього можна говорити про підтверджений випадок захворювання та вживати необхідні протиепідемічні заходи.
Читайте також: Вже скоро на Рівненщину приїдуть тести на коронавірус: літак з Китаю вже у Києві
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:13, 21 грудня
33
18:19, 22 грудня
15
11:11, 12 грудня
10:36, 16 грудня
3