• Головна
  • До Рівного завітали науковці з усіх куточків нашої держави
13:01, 8 лютого 2013 р.

До Рівного завітали науковці з усіх куточків нашої держави

У Рівному зібралися науковці з усіх куточків нашої держави. Впродовж 7 та 8 лютого на базі Рівненського інституту Університету "Україна" проходитиме Всеукраїнська науково-практична конференція "Соціокультурний розвиток людини і суспільства".

Усі ми живемо у суспільстві. Хтось у гармонії з ним, хтось, навпаки, бунтар. Відтак тема Всеукраїнської науково-практичної конференції "Соціокультурний розвиток людини і суспільства" не змогла залишити байдужими ні науковців, ні студентів. Ба, навіть більше, зацікавила вона і високопосадовців.

Ольга Ладюк, професор, директор Рівненського інституту Університету "Україна":

- На конференцію запрошено ряд провідних фахівців у галузі психології, соціальної роботи, педагогіки та правознавства. Зокрема до нас приїхали із Хмельницька, Луцька, Києва, Тернополя і звісно наші рівняни.

Ті ж, кому не вдалося потрапити на конференцію, матимуть змогу поділитися своїми напрацюваннями в он-лайн режимі.

Ольга Ладюк, професор, директор Рівненського інституту Університету "Україна":

- У нас буде підключений відеозв’язок. Сьогодні в нашому інституті ми вперше зробимо підключення з Луцьком та Києвом для того, щоб ті люди, які не змогли приїхати, мали можливість висловити свою думку по відеозв’язку. 

Обговорювати усі аспекти та проблеми теми "Соціокультурний розвиток людини і суспільства" науковці будуть впродовж 2 днів - 7 та 8 лютого. Вони підіймуть багато цікавих та слушних питань.

Ольга Ладюк, професор, директор Рівненського інституту Університету "Україна":

- Як налаштувати суспільство на позитив, як зробити людину готовою жити в середовищі в якому вона живе і в якому вона прагне жити, як покращити взаємозв’язок суспільства та людини і при цьому зробити так, аби людина залишилася жити в позитивному правовому полі. 

Думки ж науковців щодо соціокультурного розвитку людини та суспільства в цілому почують не лише учасники конференції. Донести їх планують і до широкого загалу.

Ольга Ладюк, професор, директор Рівненського інституту Університету "Україна":

- Однозначно, що ми їх будемо публікувати. Буде збірка праць, яку ми будемо розсилати по всій Україні та презентувати.

Відтак, аби знайти золоту середину між власними інтересами та інтересами держави і суспільства, громадянам варто дотримуватися певних норм: зважати на букву закону, поважати людські цінності та ставитися до оточуючого світу лише з позитивом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...