
09:02, 8 лютого 2013 р.
У Рівному відбудеться відкриття виставки «В країні Ворона» (ФОТО)
У Рівному відкривається персональна фотовиставка Романа Разночинцева «В країні Ворона». Відбудеться відкриття в галереї Купчинського 13 лютого о 17.00 за адресою: м. Рівне, вул.Г.Мазепи, 4, арт-кав’ярня «Сальвадор Далі».
Нинішня виставка – це подорож у вигадану фотохудожником Країну Ворона – фантастичну місцину, де живуть зачаровані прекрасні незнайомки, Крук, Що Розмовляє, лицар-чаклун, ангели у подобі тварин і феї у витертих джинсах.
Роман Разночинцев – учасник фотоклубу «White Rabbit», що діє при галереї Купчинського в рівненській арт-кав’ярні «Сальвадор Далі».
Роман професійно займається фотозйомкою, він майстер психологічного портрету. В творчому доробку самобутнього фотохудожника Разночинцева – весільні фотосесії, зйомки «love story», сімейні і дитячі художні фото. Його фірмовий стиль – костюмовані портрети, що за композицією, колоритом, емоціональним настроєм персонажів нагадують малярство минулих епох – готику, ренесанс, бароко. Є серед світлин Романа стилізації під романтичний живопис часів підкорення Дикого Заходу, світлини-ілюстрації до оповідань Артура Конан Дойла та історичних хронік династії Тюдорів.
Трошки містики, трошки трешу, трошки гламуру – і обов’язково цікаве, неординарне обличчя, – ось рецепт, за яким створює свої композиції Роман Разночинцев.

ворон6





Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
11:07, 12 грудня
15:49, 5 травня 2023 р.
20:28, 16 грудня