• Головна
  • Стан погашення заборгованості зарплат у Рівному за лютий
11:00, 10 березня 2020 р.
Надійне джерело

Стан погашення заборгованості зарплат у Рівному за лютий

Стан погашення заборгованості зарплат у Рівному за лютий

Міською комісією з питань праці та заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях вживаються заходи по погашенню заборгованості із виплати заробітної плати.

Станом на 01.02.2020 за інформацією Головного управління статистики у Рівненській області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила4963,1 тис. грн., у т. ч.: працівникам економічно активних підприємств – 4457,4 тис. грн., суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом – 505,7 тис. грн.
Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у порівнянні з 01.02.2019 зменшилась на економічно активних підприємствах-боржниках міста на 12900,1 тис. грн.
В органи державної влади, керівникам підприємств, арбітражним керуючим у 2020 році направлено 9 листів з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

З метою попередження порушень роботодавцями законодавства про працю в засобах масової інформації проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо недопущення використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин, своєчасної виплати заробітної плати, дотримання мінімального розміру заробітної плати та відповідальності за порушення вимог трудового законодавства. У 2020 році розміщено 27 таких інформацій.
Питання забезпечення своєчасної та в повному розмірі виплати заробітної плати на підприємствах міста, дотримання мінімального розміру заробітної плати, легального використання праці найманих працівників знаходяться на постійному контролі міської комісії з питань праці та заробітної плати.

У 2020 році проведено 4 засідання міської комісії з питань праці та заробітної плати, на які запрошено керівників всіх економічно активних підприємств-боржників та арбітражних керуючих суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом щодо стану виплати заробітної плати та 7 керівників підприємств щодо дотримання законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, легального використання праці найманих працівників.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #зарплати #заборгованість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...