• Головна
  • Рівнеобводоканал відтепер працюватиме ще ефективніше та більш оперативно
14:19, 28 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Рівнеобводоканал відтепер працюватиме ще ефективніше та більш оперативно

Рівнеобводоканал відтепер працюватиме ще ефективніше та більш оперативно

Це стало можливим завдяки модернізації обладнання та оновленого автомобільного парку РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал». Сьогодні директор підприємства Андрій Карауш презентував нове обладнання, яке вдалося закупити за рахунок інвестиційної програми РОВКП ВКГ «Рівнеобводоканл» 2019 року та на умовах фінансового лізингу від АБ «Укргазбанк» за принципом: «обладнання працює вже – а оплату розтерміновано в часі».

Рівнеобводоканал відтепер працюватиме ще ефективніше та більш оперативно , фото-1

Ознайомитися з оновленим автопарком та новою технікою на Рівнеоблводоканал завітав голова обласної ради Олександр Данильчук спільно з головою ОДА Віталієм Ковалем.

Рівнеобводоканал відтепер працюватиме ще ефективніше та більш оперативно , фото-2

За словами Андрія Карауша, підприємство придбало обладнання для стикового зварювання пластмасових труб в кількості 3 одиниці, генератор для електродугового зварювання італійського виробництва та установку направленого буріння УНБ-40 виробництва компанія Мемпекс (Республіка Білорусь). Він зауважив, що останнє обладнання вдалося придбати за кошти з обласного бюджету, вартість якого складає 1 млн. грн..

Рівнеобводоканал відтепер працюватиме ще ефективніше та більш оперативно , фото-3

«Варто зазначити, що подібного обладнання немає в жодному з водоканалів України, за винятком приватних. Окрім того, за два роки використання цієї установки для проведення ремонтних та монтажних робіт вона повністю себе «окупила». Оскільки саме завдяки її використанню вдалося суттєво зменшити витрати власних коштів підприємства на відновлення благоустрою, а головне -  вдалося скорити терміни проведення робіт», - розповів директор підприємства.

Він наголосив, що завдяки цьому обладнанню спеціалісти Рівнеоблводоканалу можуть ефективно та більш оперативно виконувати роботи по модернізації мереж водопостачання та водовідведення з заміною трубопроводи з полімерних матеріалів. Своєю чергою це збільшує термін експлуатації мереж, їх надійність та забезпечує безаварійність експлуатації.

Рівнеобводоканал відтепер працюватиме ще ефективніше та більш оперативно , фото-4

Олександр Данильчук відзначив, що обласна влада й надалі буде продовжувати допомагати, щоб підприємство розвивалося, але все буде залежить від обласного бюджету та розвитку промисловості області.    

Рівнеобводоканал відтепер працюватиме ще ефективніше та більш оперативно , фото-5

Також Андрій Карауш показав закуплені автомобілі – Форд Торнео Коннект, Форд Транзит Кастом, Деу Ланос Карго. Він зазначив, що транспортні засоби обладнанні всім необхідним для швидкого реагування та усунення пошкоджень на водопровідно-каналізаційних мережах, пошуку прихованих витоків на водопровідних мережах, проведення телеінспекційних мереж, виконання замірів та усунення аварійних ситуацій на водонапірних і каналізаційних насосних станціях та очисних спорудах тощо.

Рівнеобводоканал відтепер працюватиме ще ефективніше та більш оперативно , фото-6

На модернізацію обладнання та оновлення автомобільного парку РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» була спрямовано понад 4 млн. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Рівного #Рівненщина #обладнання #модернізація #Рівнеоблводоканал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...