![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
09:02, 4 лютого 2013 р.
Дівчина спіймала на «гарячому» злодіїв у рівненській маршрутці
У Рівному 23-річна пасажирка маршрутки спіймала на "гарячому" двох кишенькових злодіїв та зуміла затримати одного з них.
Про це повідомляє Сектор зв'язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
"Під час проїзду в громадському транспорті у 23-річної Тетяни двоє молодиків-спільників витягли з сумочки гаманець. Дівчина помітила крадіжку, коли збиралася розрахуватись за проїзд", - йдеться у повідомленні.
Зрозумівши, що її обікрали, Тетяна звернула увагу на двох хлопців, які стояли в маршрутці поруч. Коли вона зробила зауваження молодикам, один з них під час зупинки встиг вибігти з транспорту. А іншому пасажирка шлях до волі перекрила і з маршрутки не випустила. Вже по приїзді оперативників Рівненського міського відділу міліції стали відомі імена зухвалих крадіїв. У кишенях 32-річного Михайла виявили ще два чужих гаманці, однак, жоден з них заявниці не належав. Гаманець Тетяни з собою прихопив 28-річний Юрій, який зник у невідомому напрямку, але незабаром був затриманий правоохоронцями. Обидва молодики вже судимі і за крадіжки, і за наркотики.
Розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Міліціонери уже встановили причетність чоловіків до десяти крадіжок у громадському транспорті. Крім того, правоохоронці перевіряють можливу їхню причетність і до інших злочинів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...