![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
11:00, 26 лютого 2020 р.
Надійне джерело
13 мільйонів гривень надійшло до рівненського бюджету від власників нерухомості
![13 мільйонів гривень надійшло до рівненського бюджету від власників... 13 мільйонів гривень надійшло до рівненського бюджету від власників нерухомості](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Рівненській області, за січень поточного року власники нерухомості Рівненщини перерахували до місцевих бюджетів 12,3 млн. грн., що на 21%, або на 2,2 млн. грн. більше надходжень січня минулого року року.
- Розвиток інфраструктури, освіти й охорони здоров’я, привабливість області для інвесторів, – усе це залежить від відповідального ставлення мешканців Рівненщини до сплати податків. Впевнений, що завдяки скоординованій взаємодії органів місцевого самоврядування, податкової служби області та платників податків нашого регіону місцеві бюджети і надалі зростатимуть. Саме надходження податків є головною умовою достатніх фінансових ресурсів місцевих бюджетів для вирішення соціальних проблем регіону, – підкреслив в.о. начальника Головного управління ДПС в Рівненській області Віталій Чуй.
Слід нагадати, що платники - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до фіскальних органів області за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
Про суму нарахованого податку на нерухоме майно громадян – фізичних осіб повідомляють фіскальні органи області за місцем податкової адреси, вручаючи податкові повідомлення-рішення до 1 липня звітного року. У разі незгоди з визначеною у податковому повідомленні сумою податку, громадяни мають право звернутися до податкового органу за місцем реєстрації та провести звірку даних. Однак, зробити це вони мають протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенню цього терміну до моменту сплати податку буде нарахована пеня.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Наш VIBER: +380638943964
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 15 липня
10:51, 19 липня
4
11:25, 23 липня
13
13:07, 21 липня
19
live comments feed...