• Головна
  • В Управлінні з боротьби з організованою злочинністю на Рівненщині новий керівник
12:02, 1 лютого 2013 р.

В Управлінні з боротьби з організованою злочинністю на Рівненщині новий керівник

Вчора заступник начальника ГУБОЗ МВС України полковник міліції Стрижак Віталій Олександрович представив особовому складу Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області нового керівника – полковника міліції Харкевича Олексія Олександровича.

Повідомляє начальник СЗГ УМВС України  в Рівненській області Тамара Лисенко.

— Ті показники, які сьогодні є в Рівненській області по бюджетній сфері, кримінальній та адміністративній корупції, жодним чином не відповідають тим завданням, які поставлені перед нами Президентом, Міністерством та Міністром особисто, – зазначив на представленні Віталій Стрижак. — Сьогодні призначено нового керівника, який десять років працював на керівних посадах, обіймав різні посади у містах–мільйонниках Києві та Дніпропетровську, людину з досвідом. Тому керівництво і УБОЗУ, і Міністерства вважає, що із його приходом стан справ у Рінвенській області зміниться.

Довідка

Харкевич Олексій Олександрович народився 1972 року у селі В. Озера Дубровицького району. У 2003 році закінчив Львівський національний університет. З березня 2008 по серпень 2010 обіймав посаду першого заступника начальника УМВСУ в Рівненській області – начальника УБОЗ. З серпня 2010 року по липень 2011 працював в ГУМВС України в Дніпропетровської області першим заступником начальника УБОЗ. По липень 2012 — заступник начальника управління – начальник відділу боротьби з міжнародними організованими злочинними групами. Перед призначенням на Рівненщину працював заступником начальника УБОЗ ГУМВС України в м. Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...