12:00, 19 лютого 2020 р.
Надійне джерело
Голова ОДА Віталій Коваль оголосив 2020 Роком промоції культурної спадщини
Голова ОДА Віталій Коваль оголосив 2020 Роком промоції культурної спадщини. Розпорядження керівника області передбачає проведення в області іміджевих заходів, що спрямовані на збереження історично-культурної спадщини та розвиток подієвого туризму.
Що відбуватиметься в області впродовж року, розповіли під час щотижневого брифінгу заступник голови ОДА Сергій Гемберг та керівниця обласного управління культури і туризму Любов Романюк.
gem2.jpg
«Рівненщина має потужну культурно-історичну спадщину. Її промоція якраз і може допомогти розкрити та показати унікальний потенціал області. Задля цього в будуть проведені близько 40 заходів з нагоди визначних пам’ятних дат та ювілеїв. А це – культурні, музичні та гастрономічні фестивалі, міжнародні пленуми, симпозіуми тощо. Головне – привабити якомога більше туристів до нашого регіону», - зазначив Сергій Гемберг.
Умовно усі події можна розділити на блоки. Перший – духовний – передбачає промоцію унікальних книг – Нобелівського, Пересопницького та Острозького євангелій, які цьогоріч відзначають солідні ювілеї.
Наступний – історичний. Події цього блоку будуть стосуватися культурних центрів області – Дубно та Острога. Цьогоріч містам виповнюється 920 років від першої писемної згадки про них.
Третій блок передбачає проведення подій, що пов’язані з непересічними постатями нашого краю. Зокрема, відбудуться заходи, що популяризуватимуть Князя Костянтина Острозького. Він став засновником епохи ренесансу, а також добре відомий своїм меценатством.
gem3.jpg
«В області є близько 3000 тисяч культурних пам’яток. Тому нам є що показати, - в свою чергу переконана Любов Романюк. – Важливо презентувати Рівненщину як туристичний регіон. До цієї роботи будуть залучені усі культурні та мистецькі заклади». Вона додала, що в області будуть проведені археологічні дослідження в містах Рівне, Дубно, селі Пересопниця Рівненського району на території поля Берестецької битви, що у Пляшевій Радивилівського району; пройдуть історико-етнографічні експедиції в Здолбунівському та Дубенському районах. Окрім того, проводитимуться й реставраційні роботи на пам’ятках.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Наш VIBER: +380638943964
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:48
Вчора
16:52
Вчора
15:02
Вчора
Оголошення
10:33, 10 січня
01:13, 4 січня
10:33, 10 січня
10:33, 10 січня
10:42, 13 січня
live comments feed...