![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
14:00, 15 лютого 2020 р.
Надійне джерело
У Рівному невідомі вкрали декоративні садові фігури
![У Рівному невідомі вкрали декоративні садові фігури У Рівному невідомі вкрали декоративні садові фігури](/dist-assets/images/cap.jpg)
13 лютого о 18:23 у Рівному біля адміністративного приміщення Садового товариства невідомі вкрали дві декоративні садові фігури. Кадри з камери спостереження оприлюднили у Facebook-спільноті самого товариства.
Автор посту стверджує, що правоохоронці наразі вже здійснюють необхідні заходи. Однак Садове товариство просить допомоги також і у рівнян. Можливо хтось бачив транспорт, який зафільмований на оприлюднених фотографіях.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Наш VIBER: +380638943964
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...