• Головна
  • Рівненська спортсменка виборола золото на юніорському чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF)
13:00, 10 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Світлана Жульжик виграла змагання з бігу на 800 метрів і встановила рекорд на міжнародних змаганнях (2.07,51 хв).

Своїми результатами дівчина виборола перше місце та поклала золоту медаль у скарбничку Національної збірної.

Міжнародні змагання проходили в турецькому Стамбулі. Українці виграли чотири золота і загалом посіли друге місце у медальній таблиці.

Всього участь у змаганнях взяли команди з 21 країни.

Рівненська спортсменка виборола золото на юніорському чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), фото-1

Наш VIBER: +380638943964

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію