У Рівному розповіли, як зареєструватися на ЗНО у 2020 році

У Рівному розповіли, як зареєструватися на ЗНО у 2020 році

Про реєстрацію для проходження зовнішнього незалежного оцінювання та проведення пробного тестування розповіли на пресконференціїначальниквідділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Вікторія Кацеба та заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти ОльгаЯнушевич

Зовнішнє незалежне оцінювання передбачає проведення пробного оцінювання, основної та додаткової сесій.

«Цього року у Рівненській області для участі у пробному ЗНО зареєструвалися 7089 осіб.Вже21 березня відбудеться пробне тестування зукраїнської мови і літератури, 28 березня – з математики, історії України, хімії, біології, фізики, географії та іноземних мов», - розповіла Вікторія Кацеба.

Реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 3 лютого до 24 березня. Заклади освіти мають надіслати комплекти документів до 17 березня.

Випускники закладів середньої освіти, а також студенти (слухачі) закладів системи професійно-технічної освіти, вищої освіти І-ІІ р. а., які проходитимуть у 2020 році ДПА у формі ЗНО, передають сформований пакет документів особі, відповідальній за реєстрацію у закладі, яка формує один пакет від закладу і надсилає його поштою у ЛРЦОЯО. Випускники минулих років реєструються самостійно за допомогою Інтернету, в тому числі у пунктах реєстрації, або надсилають сформовані комплекти документів рекомендованим листом.Результатом успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат учасника ЗНО.

«Якщо особа має особливі освітні потреби, це потрібно вказати під час реєстрації, для того, щоб ми про це знали та могли створити спеціальні умови для проходження ЗНО», - розповіла Ольга Янушевич. Для цього потрібно подати оригінал медичної довідки форми 086-3/о «Медичний висновокпро створення особливих (спеціальнихумов для проходженнязовнішнього незалежного оцінювання».

У разі зміни прізвища, імені чи по батькові потрібно надіслати копію документа про заміну, у разі надання документів іноземною мовою -  нотаріально засвідчений переклад. Щоб взяти участь у додатковій сесії ЗНО, потрібно підготувати заяву та документ, що підтверджує неможливість взяти участь в основній сесії ЗНО з предмета(ів).

Також нагадуємо, щоцьогоріч кожен учасник матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів. Результати ЗНО з трьох предметів: з української мови і літератури, з математики або історії України та третього предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускників та учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020 році зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації.

Більше інформації про реєстрацію на ЗНО ви можете дізнатися за посиланням http://testportal.gov.ua/registr/

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/

Наш VIBER: +380638943964

Новини Рівного Рівного зно 2020 говорили
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі