
16:25, 12 грудня 2019 р.
Надійне джерело
Пенсіонера, якого підозрюють у спробі вбити колишню кохану, взяли під варту

Сьогодні суд задовольнив клопотання слідчого та обрав жителю села Межиріч Острозького району, який підозрюється у замаху на вбивство, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без права внесення застави. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.
Нагадаємо, 70річний чоловік учора, 11 грудня, розбив вікно і вкинув три склеєні скотчем пляшки із легкозаймистою речовиною до помешкання 62річної колишньої співмешканки. Стосунки у чоловіка та жінки не склалися, тож чоловік образився та вирішив спалити будинок, у який також, за його словами, вклав гроші.
Учора чоловіку повідомили про підозру у вчиненні замаху на вбивство двох осіб, оскільки в ту мить в будинку був ще й син жінки. На щастя він і зумів загасити вогонь, який виник після того, як зловмисник кинув туди запальну суміш. Нині ж підозрюваний перебуватиме під вартою строком на 60 діб без права внесення застави, як вирішив суд. Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.
Фото ГУ НП в Рівненській області
Читайте також:
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Наш VIBER: +380638943964
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:30
Вчора
Оголошення
11:15, 4 березня
9
12:58, Вчора
4
12:53, Вчора
live comments feed...