• Головна
  • БК “Рівне” підписала меморандум про співпрацю з європейським клубом
12:00, 10 грудня 2019 р.
Надійне джерело

БК “Рівне” підписала меморандум про співпрацю з європейським клубом

БК “Рівне” підписала меморандум про співпрацю з європейським клубом

Спільна організація літніх баскетбольних таборів для дітей, підтримка молодих баскетболістів, організація змагань, підготовка спортивних спеціалістів і менеджерів – це лише декілька із напрямків, в яких буде співпрацювати БК “Рівне” та один з провідних клубів Європи БК “Валенсія” з Іспанії. Про це повідомляє пресслужба БК "Рівне".

Напередодні МЕМОРАНДУМ про співробітництво в сфері професійного баскетболу між Баскетбольним клубом «РІВНЕ» (місто Рівне, Україна) і Баскетбольним клубом «ВАЛЕНСІЯ» (місто Валенсія, Іспанія) погодили та підписали Президент БК “Рівне” Сергій Ліщук та віце-президент БК “Валенсія” Франциско Рага.

Звісно, що такі дружні та ділові стосунки між клубами склалися завдяки Президенту БК “Рівне” Сергію Ліщуку, який є визначною постаттю не лише у рідному місті, але й живою легендою баскетболу у Валенсії, де він провів багато успіших років за місцевий клуб як гравець.

Сам Сергій Ліщук каже, що підписання даного меморандуму – це не кінцева ціль, а навпаки, лише старт і початок шляху у міжнародній співпраці між двома клубами: “Ще на початку створення БК “Рівне”, я казав, що маю багато ідей для популяризації та розвитку баскетболу, які я почерпнув граючи в Іспанії. Зараз же, підписанням цього меморандуму, ми наші дружні ділові стосунки оформили офіційно. Наступний крок – це вже конкретна реалізація спільних ідей, заходів та обмін досвідом. На скільки я знаю, подібного досвіду і таких міжнародних партнерів в українських баскетбольних клубів ще не було”.

БК “Рівне” підписала меморандум про співпрацю з європейським клубом , фото-1

Даний меморандум передбачає співпрацю в таких напрямках співробітництва, як: співпраця з організаційних та юридичних питань у сфері професійного баскетболу; спортивна наука, технології та інфраструктура професійного баскетболу; спортивна медицина; організація спортивних змагань з баскетболу; підтримка молодих баскетболістів; боротьба проти застосування допінгу в професійному баскетболі; запровадження програм підтримки та розвитку баскетболу; підготовка спортивних спеціалістів і менеджерів з баскетболу; участь жінок у баскетболі.

За взаємною згодою Сторін, співпраця може розвиватися і в інших напрямах.

Конкретна реалізація даного меморандуму відбуватиметься наступними заходами: проведення консультацій; обмін спеціалістами, технічним персоналом, експертами тощо з метою взаємного навчання та обміну досвідом; співробітництво в підготовці технічного, тренерського та адміністративного персоналу по баскетболу; участь спортивних делегацій кожної із Сторін у змаганнях та/або навчально-тренерській діяльності, організованій іншою Стороною; організація літніх баскетбольних таборів для дітей; участь у курсах, семінарах, симпозіумах та конференціях, які проводяться кожною із Сторін і становлять взаємний інтерес.

А тим часом, офіційна сторінка іспанського клубу підписання меморандуму називає “Розширення кордонів Валенсія Баскет з Великим Сергієм Ліщуком”.

Фото БК "Рівне"

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/

Наш VIBER: +380638943964

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #баскетбол #БК "Рівне" #БК "Валенсія" #співпраця #новини #новини Рівного #Рівне
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...